הומיאופתיה בגיל המעבר | ד"ר דניאל שינהר

הומיאופתיה בגיל המעבר

כך הומיאופתיה יכולה לסייע בגיל המעבר
טיפולי הומיאופתיה בגיל המעבר מיועדים להתמודד עם שורה ארוכה של תסמינים המאפיינים את הגיל הזה ונחשבים ללא נעימים. המדובר הוא על תכשירים הומיאופתיים, אשר מותאמים לכל מטופל באופן אישי (על פי גילו הספציפי, הבעיות מהן הוא סובל ועוד), ואשר מסייעים להתמודד עם סימפטומים דוגמת גלי חום, הזעה מוגברת, עלייה במשקל, ירידה בחשק המיני, עצבנות, דיכאון וכן שינויים הורמונליים.

מטרת העל של טיפולי הומיאופתיה בגיל המעבר היא לשפר את איכות החיים של אנשים הנמנים על גיל המעבר. בכוחם החיובי לאפשר למטופלים לחזור לשגרת החיים הראויה, להעלים את החסרונות של גיל המעבר ולמקסם את היתרונות שלו. אם מוסיפים לכך את העובדה שטיפולים הומיאופתיים נחשבים לבטוחים ביותר ולא כוללים תופעות לוואי (לכן, אגב, טיפול הומאופתי לילדים נפוץ במיוחד), ניתן להסיק שמגמת ההתבססות על טיפולים אלה רק תלך ותגבר עם הזמן.

ויש גם המלצה מועילה במיוחד
מחפשים הומאופת? מעוניינים לעבור טיפולי הומיאופתיה בגיל המעבר? הקלינקה של ד''ר דניאל שינהר, הממוקמת ברמת אביב, מציעה עבורכם את המענה המקיף ביותר. בקליניקה ניתן לקבל שירותים רפואיים מגוונים, עם התייחסות ניכרת לטיפולים ההומיאופתיים. ד''ר דניאל שינהר הוא בוגר לימודים הומיאופתיה מודרנית בבית הספר של חברת HEEL בגרמניה ועבר הכשרות מקצועיות בתחום במרוצת השנים. הוא מתאים לכל מטופל תוכנית טיפולים אישית ומלווה אותו לכל אורך הדרך.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
טיפול בתופעות גיל המעבר
 
בשנים האחרונות, הביקוש לטיפולים הומיאופתיים נמצא בכיוון אחד: כלפי מעלה.

כיום ניתן למצוא טיפולים למגוון רחב של מצבים, עבור אוכלוסיות מגוונות: החל מטיפול הומאופתי בדלקות, דרך טיפול הומאופתי באלרגיה ועד התמודדות עם מחלות שונות. גם אוכלוסיית היעד של טיפולים אלה היא הכל חוץ מקבועה. המאמר הנוכחי מתייחס למעלות המגוונות של טיפולי הומיאופתיה בגיל המעבר.
טלפון
0722-796-046


דואל

talishinhar@gmail.com

כתובת
רח' פיינשטיין 18, קאנטרי ג',
מרכז "רפואות", רמת אביב ג'
פרטי התקשרות

להתייעצות/קביעת תור
נשמח לעמוד לרשותכם
בכל עת

 אין במידע באתר זה תחליף להיוועצות עם רופא מומחה