אלרגיות | ד"ר דניאל שינהר

אלרגיות

המציאות מראה כי אינספור אנשים, בכל הגילאים, סובלים מאלרגיות.

הדבר מביא לשינוי לרעה בחייהם ואף כולל בתוכו סכנה בריאותית של ממש.


המאמר הנוכחי מתייחס לגורמים הנפוצים ביותר של אלרגיות ולקשר הבלתי נפרד ביניהן לבין אסטמה. ויש גם המלצה על גורם מקצועי המציע טיפול באסטמה ובאלרגיות כאחד.
 
אסטמה, אלרגיה ומה שביניהם
אלרגיה, ברמת ההגדרה הבסיסית, היא תגובה חיסונית, לא צפויה ולא רצויה, של הגוף לחומרים שלרוב לא מוגדרים כמעוררי מחלות. אלרגיות, בהמשך לכך, מביאות לשורה ארוכה של תסמינים שליליים, כאשר בין היתר ניתן להצביע על קשיים בנשימה, הרחבת כלי הדם, עיטושים, דלקות עיניים, כאבי בטן, שלשולים, הקאות, פריחות, דלקות עור – והרשימה, למרבה הצער, עוד ארוכה.

כיום, ידוע קשר הדוק בין אלרגיות לבין אסטמות, כאשר כשמונה מתוך עשרה חולי אסטמה סובלים מתופעות אלרגניות מגוונות. טיפול באסטמה, בין אם המדובר הוא על אסטמה במבוגרים ובין אם על אסטמה בילדים, לא יכול להתבצע מבלי שמכניסים את שני הרכיבים האלה לתוך המשוואה. בין דרכי הטיפול ניתן למנות תרופות, תכשירים שונים, וכמובן – הימנעות ככל האפשר מהגורמים האלרגניים השונים. וכאן בדיוק נדרש להיכנס לעובי הקורה ולבחון איש מקצוע המטפל בנושאים אלה.

היתרונות של ד''ר דניאל שינהר
ד''ר דניאל שינהר הוא המאופתט, כירורג ילדים ורופא מוהל המציע סל פתרונות רחב גם במקרים של אלרגיות. הוא מעניק טיפול הומאופתי באסטמה ובאלרגיות מכל סוג, באמצעות תכשירים המוכנים על ידו בהתאם לצרכי ולמאפייני המטופלים שלו. הוא מעניק ייעוץ ראשוני מקיף בתחום, עוסק באבחון בעיות הנוגעות עליו ומספק פתרונות המוגדרים כיעילים בכל קנה מידה. הסיוע של ד''ר דניאל שינהר ניתן במסגרת מרפאה פרטית הממוקמת בשכונת רמת אביב ג' בצפון תל אביב. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
כירורג
 
טלפון
0722-796-046


דואל

talishinhar@gmail.com

כתובת
רח' פיינשטיין 18, קאנטרי ג',
מרכז "רפואות", רמת אביב ג'
פרטי התקשרות

להתייעצות/קביעת תור
נשמח לעמוד לרשותכם
בכל עת

 אין במידע באתר זה תחליף להיוועצות עם רופא מומחה