אסטמה ובעיות נשימה | ד"ר דניאל שינהר מנהל מחלקה
המרפאה
זימון תורים
הומאופתייה
כירורג ילדים
לייעוץ
לקביעת תור

 
שליחת מייל

 
 
phone2, phone, contact, telephone, support, call

 0722-796-046

הילדים שלכם סובלים מבעיות נשימה? האם יש להם התקפי "צפצופים" בנשימה? כדאי שתביאו אותם לבדיקת אסטמה ובעיות נשימה. אסטמה היא מחלה כרונית הנחשבת נפוצה בקרב ילדים וכלל האוכלוסייה. ישנן סיבות שונות להיווצרות האסטמה ויש רמה נמוכה ועד רמת אסטמה קשה. הטיפול הוא תרופתי וניתן בהתאם למצב הרפואי של הילד.  
 
בדיקה ואבחון של אסטמה ובעיות נשימה אצל ילדים
 
על מנת שיהיה ניתן להבין ממה נגרמת האסטמה אצל הילדים שלכם, חשוב להגיעה לבדיקה ואבחון במרפאה מקצועית לאסטמה ובעיות נשימה אצל ילדים. מכיוון שזו מחלה כרונית, גם אם האבחון יהיה חיובי, לא ניתן לפתור את בעיות הנשימה בצורה מוחלטת אך כן ניתן להפחית את התקפי האסטמה ולאפשר לילד איכות חיים טובה יותר. 
 
טיפול באסטמה ובעיות נשימה בילדים במקרים של אלרגיה
 
אלרגיה היא אחת הסיבות להתקפי אסטמה. ברגע שמאבחנים את הסיבה לאלרגיה ומצליחים לזהות את הגורם להתקפי האלרגיה אצל הילד שלכם, קל יותר לתת את הטיפול התרופתי המתאים. גם כאן במקרה זה לא ניתן לתת טיפול המפסיק את התופעה באופן מוחלט, אך בהחלט ניתן להפחית את הסימפטומים אשר נובעים מאלרגיה לחומר כלשהו אם זה צמח מסויים, אבק או פרווה של בעל חיים. אסטמה ובעיות נשימה בילדים יכולה לפגוע באורח החיים של הילד בתקופת הילדות ולהימשך לגיל המבוגר. לכן, חשוב למצוא פתרונות כבר בגיל צעיר על מנת שהילד ילמד להתמודד עם בעיות הנשימה מהן הוא סובל.
 
מרפאה מקצועית לטיפול באסטמה בילדים 
 
לקביעת בדיקת אבחון לילד שלכם, אתם מוזמנים להגיע למרפאה המקצועית לטיפול באסטמה בילדים באיזור צפון תל אביב. את המרפאה מנהל ד"ר דניאל שינהר הנחשב לאחד הרופאים הותיקים והמנוסים ביותר לטיפול בילדים. ד"ר דניאל שינהר הוא מנהל מחלקה כירורגית לילדים בבית חולים ספרא בתל השומר ורופא מוסמך כבר מעל ל-3 עשורים.  
 
המרפאה של ד"ר דניאל שינהר מציעה - טיפול באסטמה ובעיות נשימה
 
בכדי שהילד שלכם יקבל את הטיפול הטוב ביותר לאסטמה ובעיות נשימה, מומלץ לכם לקבוע תור לבדיקה כבר עכשיו במרפאה המקצועית של ד"ר דניאל שינהר. צוות המרפאה של ד"ר דניאל שינהר ישמח לראותכם ולסייע לכם בטיפול בבעיות הנשימה של הילד או הילדה שלכם. ברגע שבחרתם במרפאה המקצועית של ד"ר דניאל שינהר, תהיו סמוכים ובטוחים שבחרתם בצוות הרפואי הטוב ביותר לטיפול בילד שלכם. 
 
לקבלת מידע נוסף ולתאום תור לקליניקה התקשרו אלי כעת לטלפון 052-2807771

 

אסטמה ובעיות נשימה 

 


להתייעצות / קביעת תור
נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת


 אין במידע באתר זה תחליף להיוועצות עם רופא מומחה


מרפאה ראשית
ברודצקי 43, רמת אביב

0722-796-046
talishinhar@gmail.com

בניין רופאים, רמת אביב, תל אביב,
כניסה ב׳ (מערבית),
צמוד לשופרסל - קומה 1,
מול קופ״ח מאוחדת.

 


מרכז רפואי דוד ADMC, הרצליה
ייעוץ הומיאופתי – ביטוחים פרטיים
Admcmedical.com

רחוב דוד המלך 1, הרצליה פיתוח

 


** שימו לב ***
מרפאת שב"ן לכירורגית ילדים
לבעלי כרטיס קופת חולים מכבי ומאוחדת
** ימי רביעי בלבד **