ד"ר שינהר דניאל | בעיות של השקד שלישי אצל ילדים | מומחה כירורגית
המרפאה
ווצאפ
הומאופתייה
כירורג ילדים
לייעוץ
לקביעת תור
שליחת מייל
 
בעיות של השקד שלישי אצל ילדים
בעיות של השקד שלישי אצל ילדים מאופיינות בנחירות ליליות, בנשימות דרך הפה ובאי נוחות כללית בכל הקשור לנשימה. על ההורים לשים לב אם הילד שלהם נושם דרך הפה במהלך היום או משמיע נחירות בלילות. רוב הילדים נושמים דרך האף במהלך הלילה. רק במידה והאף נסתם, הם מתחילים לנשום דרך הפה, וכשזה קורה, עשויות להתלוות לזה נחירות. אצל ילדים ופעוטות אשר פיתחו בעיות של השקד שלישי אצל ילדים, בדרך כלל ניתן יהיה להבחין בנחירות במהלך שנת הלילה שלהם. הדבר פוגם באיכות וברצף השינה, וילדים שיש להם הגדלת השקד השלישי, ושקיבלו אבחנה של שקד שלישי, יתקשו להתעורר בבוקר ויהיו עייפים במהלך היום.

מה זה אומר הגדלת השקד השלישי? בעיות של השקד שלישי אצל ילדים נקרא גם אנדואיד. מדובר ברקמה אשר צומחת בדופן הלוע של האף, בחלקו האחורי, שם עובר האויר שאנו נושמים מן האף אל הגרון. כשיש אבחנה של שקד שלישי, הוא עלול לחסום את לוע האף. במקרה כזה הילד או המבוגר יאלצו לנשום דרך הפה.

ד"ר דניאל שינהר מציע טיפולים יעילים בכל הקשור אל בעיות של השקד שלישי אצל ילדים. ד"ר דניאל שינהר הוא מנהל מחלקת כירורגית ילדים בבית החולים ספרא לילדים במרכז הרפואי שיבא תל השומר. ד"ר שינהר נולד בישראל, גדל והתחנך בתל אביב, נשוי ואב ל-3 ילדים, עוסק ברפואה מעל 30 שנה. אם הינכם מעוניינים לקבל טיפול בשקד שלישי מוגדל אצל ילדים,  מענה מקצועי ואמין, יחס אישי ואדיב, ליווי במהלך כל שלבי תהליך הריפוי, ד"ר שינהר הוא הכתובת שלכם.

אם לא מבצעים בזמן טיפול בשקד שלישי מוגדל אצל ילדים, לוע האף עלול להיחסם ולגרום לקשיי נשימה אמיתיים, במיוחד כאשר מדובר על ילדים קטנים. ילד שסובל מבעיה כזו, רוב הזמן יסתובב עם פה פתוח, דבר שגורם לו לאי נוחות לייבוש הפה. גם הדיבור שלו ישמע כדיבור של מי שהאף שלו סתום. אל תהססו לפנות למרפאתו של ד"ר שינהר על מנת לקבל את הטיפול הכי טוב שניתן.
 

בעיות של השקד שלישי אצל ילדים 

 


להתייעצות / קביעת תור
נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת


פרטי התקשרות

phone2, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin

 0722-796-046

talishinhar@gmail.com

רח' פיינשטיין 18, קאנטרי ג',
מרכז "רפואות", רמת אביב ג'

 

 אין במידע באתר זה תחליף להיוועצות עם רופא מומחה