ד"ר שינהר דניאל | מומחה לכירורגית ילדים | בעיות של שקד שלישי בילדים
המרפאה
ווצאפ
הומאופתייה
כירורג ילדים
לייעוץ
לקביעת תור
שליחת מייל
 
בעיות של שקד שלישי בילדים

שקד אדנואיד מוגדל (השקד השלישי) הוא תופעה היכולה לפגוע באיכות השינה בפרט ובאיכות החיים בכלל של הילד שלכם. הטיפולים הקונבציונליים לעיתים רבות לא מספקים את הפתרון המלא לבעיה שיכולה לחזור גם לאחר טיפול תרופתי. כיום יש דרכים שונות לטיפול בבעיות של שקד שלישי בילדים והן משלבות בין הטיפול הקונבנציונלי לבין טיפול הומאופתי. אם ידוע לכם כי הילד שלכם סובל מתופעת השקד השלישי המוגדל או שיש חשש שזו הבעיה ממנה הוא סובל, אל תהססו וקבעו תור למרפאת ילדים מומחית בתחום. 
 
טיפול בשקד שלישי מוגדל ללא ניתוח
 
אחת השיטות הקונבציונליות המוכרות בטיפול בשקד שלישי מוגדל היא דרך כירורגית שבעזרתה מוציאים את האנדואיד המוגדל. כמו בכל ניתוח גם בניתוח זה יש סיכונים ובמקרה זה הוא אינו יכול להבטיח כי האנדואיד לא יחזור שוב לגודלו הנוכחי. אם כן, טיפול הומאופתי יכול להיות פתרון אידיאלי ללא ניתוח. 
 
הקטנת שקד שלישי בטיפול ייחודי
 
הדרך הייחודית הקיימת היום לטיפול בשקד שלישי היא באמצעות הקטנת השקד דרך טיפול הומאופתי מתקדם המשלב גם מאפיינים של הטיפול הקונבציונלי על מנת להגיע לתוצאה הרצויה באופן יעיל. 
 
טיפול הומאופתי לשקד שלישי מוגדל אצל ילדים 
 
מעוניינים להגיע עם הילד לבדיקה? שקד שלישי מוגדל אצל ילדים יכול להקשות על הילד בצורה משמעותית הן ביום יום שלו והן בזמן השינה, לכן חשוב להגיע לבדיקת אבחון ולקבל טיפול המותאם אישית למצב השקד השלישי של הילד שלכם. 
 
בכדי לבצע בדיקת אבחון מקצועית לבעיות של שקד שלישי בילדים, אתם מוזמנים לקבוע תור במרפאת הילדים המקצועית של ד"ר דניאל שינהר. ד"ר דניאל שינהר נחשב לאחד מרופאי הילדים המנוסים ביותר כיום בתחום הטיפול ההומאופתי לאנדואיד והוא בעל ניסיון של מעל ל-30 שנה כרופא. 
 
טיפול בבעיות של שקד שלישי בילדים במרפאה של ד"ר דניאל שינהר
 
רוצים לקבוע תור למרפאה לרפואת ילדים של ד"ר דניאל שינהר? השאירו את הפרטים שלכם באתר המרפאה וצוות המרפאה יחזור אליכם בהקדם! צוות המרפאה של ד"ר דניאל שינהר ישמח לראותכם במרפאה בכדי שתוכלו לקבל את הטיפול הטוב ביותר לילד שלכם. 
 
כנסו לדף "צור קשר" באתר האינטרנט של המרפאה או התקשרו ישירות למשרדי המרפאה דרך מספר הטלפון המופיע בראש הדף של האתר!
 

בעיות של שקד שלישי בילדים 

 


להתייעצות / קביעת תור
נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת


פרטי התקשרות

phone2, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin

 0722-796-046

talishinhar@gmail.com

רח' פיינשטיין 18, קאנטרי ג',
מרכז "רפואות", רמת אביב ג'

 

 אין במידע באתר זה תחליף להיוועצות עם רופא מומחה