בקיעת שיניים בתינוקות | ד"ר דניאל שינהר מנהל מחלקה
המרפאה
ווצאפ
הומאופתייה
כירורג ילדים
לייעוץ
לקביעת תור
שליחת מייל
 
בקיעת שיניים בתינוקות כורכה בדרך כלל בתופעות רבות ומגוונות. התופעות יכולות להיות החל מאי שקט, התפרצויות של בכי, כאבים, שילשול ולעיתים אף עלייה של חום.
 
בקיעת שיניים מסיבה לתינוק סבל רב וגורמת בעיקר לאי שקט ירידה בתאבון וההורים עומדים לא פעם חסרי אונים ומחכים שהתופעה תחלוף מהר ככל האפשר.
 
התינוק, חורק לרוב על החניכייים כדי להקל את הכאב ומחפש חפצים לנשוך כדי להפחית את הגירוי. בידינו מספר אמצעים להקל על התינוק בתקופה של בקיעת שיניים:


נשכנים – קיימים בשוק סוגים רבים של נשכנים העשויים מחומרים פלסטיים שונים, אותם נותנים לתינוק כדי שיוכל לנשוך ולהקל על כאביו. חלק מהנשכנים ניתן למלא בנוזל אותו שמים במקפיא והנשכן הקפוא מביא להקלה רבה יותר על הכאבים.
 
אקומולי – הן בסירופ והן בנרות יכולים להקל ולהרגיע את התינוק אך זהו טיפול שאינו ספציפי בקיעת השינים והשפעתו הינה כללית ביותר.
 
מריחת TEE GEL מוצר ידוע בשוק המכיל חומר בעל תכונות אלחוש מקומי הנמרח על החניכיים וגורם להקלה בבקיעת שיניים. את החומר יש למרוח מספר רב של פעמים ביום וכמובן שהשפעתו הינה זמנית בלבד. שימוש במוצר זה בשעות הלילה  השפעתו הינו מועטה על בקיעת כאבי בקיעת שיניים מאחר ויש להשתמש בו מספר רב של מריחות על מנת להגיע לתוצאה שתרגיעה את הילד.
 
הומאופתיה מודרנית יש מספר תרופות שמביאות מזור והקלה בזמן בקיעת השיניים. תרופות אלו הניתנות בטיפות מתאימות לתינוקות רכים, ניתנות שלוש פעמים ביום וחסרות תופעות לוואי. הטיפות גורמות להקלה בכאב בקיעת שיניים ומקלות על התהליך של בקיעת השן עצמה ועוזרות לתינוק לעבור את התקופה בשלום ברמה הנפשית הוליסטית. אחת התרופות הנפוצות היא ABC KID של חברת HEEL  מגרמניה. תרופה זו יעילה ביותר לטיפול באי שקט ובכאבים המלווים את בקיעת השיניים.

הרבה חום, אהבה וסבלנות – כולם עוברים את זה.
 

בקיעת שיניים בתינוקות

 


להתייעצות / קביעת תור
נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת


פרטי התקשרות

phone2, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin

 0722-796-046

talishinhar@gmail.com

רח' פיינשטיין 18, קאנטרי ג',
מרכז "רפואות", רמת אביב ג'

 

 אין במידע באתר זה תחליף להיוועצות עם רופא מומחה