בקע טבורי | ד"ר דניאל שינהר מנהל מחלקה
המרפאה
ווצאפ
הומאופתייה
כירורג ילדים
לייעוץ
לקביעת תור
שליחת מייל
 
בקע טבורי - מהו? 
 
הבקע הטבורי הוא תופעה המתרחשת באיזור הטבור כאשר איברים ורקמות בתוך הבטן נצמדים לאיזור הטבור ויוצרים בליטה בעור הנראית לעין. הבליטה הנוצרת בעקבות הבקע הטבורי יכולה לגרום לכאב, סחרורות ואף הקאות. ישנם 2 סוגים שונים של בקע באיזור הטבור והם:
 
1 - בקע נרכש
 
2 - בקע מולד 
 
הטיפול האידיאלי במצב של בקע באיזור הטבור הוא פעולה כירורגית שמטרתה לתקן את הבקע שנוצר באיזור הטבור. ישנם מקרים בהם הבקע באיזור הטבור הוא קטן או שיש מספר בקעים קטנים, אך חשוב להגיע לרופא בכדי לאבחן את הבעיה ולא להמתין להחמרת הבקע. בקע באיזור הטבור אשר לא נבדק וטופל, יכול להביא לסיבוכים חמורים ברקמות ולסיכון המטופל בפגיעה מערכתית קשה ואף למוות. 
 
בקע מפשעתי והידרוצלה אצל ילדים
 
בקע נוסף אשר נפוץ בעיקר אצל בנים בגיל הילדות הוא בקע מפשעתי והידרוצלה (היווצרות של נוזלים בשק האשכים). התופעה נוצרת עקב בעיה מולדת אך יכולה להופיע גם בגילאים בוגרים והיא מצריכה טיפול כירורגי מקצועי על מנת לטפל בבעיה. הבקע נוצר באיזור המפשעה ויכול לגרום לכאבים באיזור הנפיחות. הטיפול נחשב מהיר יחסית עם החלמה קלה יותר מהבקע הטבורי.
 
אבחון וטיפול בנוזלים באשכים 
 
נפיחות או הרגשה של כבדות באיזור האשכים יכולה להיגרם כתוצאה מהיווצרות של נוזלים באשכים. ישנן מספר סיבות אשר יכולות לגרום לתופעה זו והטיפול ניתן בהתאם לאבחון. רופא כירורג מנוסה ידע לבצע אבחון מקצועי על מנת לבחור את הטיפול הנכון למטופל. 
 
טיפול של רופא כירורג ילדים באשך טמיר
 
בעיה נוספת באיזור האשכים היא אשך טמיר. אשך אשר לא יצא לשק האשכים נחשב טמיר וניתן להוציא אותו באמצעות ניתוח. האבחון באשך הטמיר מתבצע בדרך כלל מיד לאחר הלידה וממשיך במעקב עם ההורים במשך כחצי שנה. בחצי שנה הזו בודקים האם האשך הטמיר ירד אל שק האשכים ובמידה ולא, רופא כירורג ילדים ינתח את האיזור בכדי לקבע את האשך בשק האשכים. 
 
טיפול בבקע טבורי בקליניקה המקצועית של ד"ר דניאל שינהר
 
חוששים שהילד שלכם סובל מבקע טבורי? הילד סובל מבעיה הקשורה לאשכים? זה הזמן לפנות לקליניקה המקצועית בצפון תל אביב של ד"ר דניאל שינהר. ד"ר דניאל שינהר הוא רופא מומחה בכירורגיה לילדים והוא נחשב לאחד הרופאים הותיקים והמובילים בטיפול בילדים הסובלים מבעיות רפואיות הדורשות פעולות כירורגיות. 

לקבלת מידע נוסף ולתאום תור לקליניקה התקשרו אלי כעת לטלפון 052-2807771

 

בקע טבורי 

 


להתייעצות / קביעת תור
נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת


פרטי התקשרות

phone2, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin

 0722-796-046

talishinhar@gmail.com

רח' פיינשטיין 18, קאנטרי ג',
מרכז "רפואות", רמת אביב ג'

 

 אין במידע באתר זה תחליף להיוועצות עם רופא מומחה