ברית מילה בהרדמה כללית | ד"ר דניאל שינהר

ברית מילה בהרדמה כללית

בגיל שמונה ימים מגיע הרגע של התינוק הקטן להיפגש עם המוהל בשביל טקס ברית המילה.

ברית מילה הוא הליך כואב פיזית עבור התינוק וכואב נפשית עבור הורי התינוק. כיום, קיימת האפשרות לעבור את התהליך של ברית מילה בהרדמה כללית, מה שימנע את הסבל הן מהתינוק והן מההורים.

ברית מילה בהרדמה כללית בדומה לתהליך של ברית מילה בהרדמה מקומית מתבצע על ידי מוהל רופא אשר עבר הכשרה לביצוע ברית מילה ובנוסף על כך, יש ברשותו את הידע והכלים לבצע גם את הליך ההרדמה.
בחירת רופא המתמחה בביצוע ברית מילה רפואית, תאפשר להורים הצעירים הרבה שקט נפשי ואת האפשרות להתמקד בהתרגשות ובשמחה הכרוכים בהצטרפותו של התינוק הקטן למשפחה.

ברית מילה – עם הרדמה או בלעדיה
הורים רבים מוצאים את עצמם מתלבטים האם לבצע ברית בהרדמה, או לבחור בדרך הישנה והכואבת. מכיוון שהליך החיתוך הינו הליך כואב במיוחד, יותר ויותר הורים מוצאים את עצמם עוברים לביצוע ברית מילה בהרדמה כללית או ברית בהרדמה מקומית. 

כאמור, הליך של ברית בהרדמה יכול להתבצע רק על ידי אדם שהינו רופא במקצועו (בדרך כלל יהיה מדובר בכירורג ילדים) ומוסמך לבצע ברית במילה - במקרים של הרדמה מקומית, הרופא יזריק את חומר ההרדמה לערלה – הליך ההרדמה הינו הליך פשוט אשר דומה בכלליות לתהליך ההרדמה בעת טיפולי שיניים. 

מודעות היא המפתח
כאמור, עד לפני שנים לא רבות, לא הרבה הורים ידעו בכלל שיש להם את האפשרות לבצע הליך של ברית מילה בהרדמה כללית וכחלק מכך, אותם הורים מצאו את עצמם בוכים לנוכח צוות הכאב של התינוק בעת הליך החיתוך. בשנים האחרונות, האפשרות של ברית מילה רפואית הפכה להיות הרבה יותר פופולארית והורים צעירים רבים אשר מודעים לאפשרות הזאת, בוחרים לבצע ברית בהרדמה ובכך למנוע הן מהתינוק והן מעצמם סבל וכאב מיותר. יחד עם זאת, קיימת חשיבות גבוהה לברור ולבחור בקפידה את אותו הרופא אשר יבצע ברית מילה בהרדמה כללית ולוודא שהינו אכן מנוסה ומקצועי בביצוע הליכי ברית מילה בהרדמה כללית.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
הומאופת במרכז
 
טלפון
0722-796-046


דואל

talishinhar@gmail.com

כתובת
רח' פיינשטיין 18, קאנטרי ג',
מרכז "רפואות", רמת אביב ג'
פרטי התקשרות

להתייעצות/קביעת תור
נשמח לעמוד לרשותכם
בכל עת

 אין במידע באתר זה תחליף להיוועצות עם רופא מומחה