ברית מילה רפואית | ד"ר דניאל שינהר מנהל מחלקה
המרפאה
זימון תורים
הומאופתייה
כירורג ילדים
לייעוץ
לקביעת תור

 
שליחת מייל

 
 
phone2, phone, contact, telephone, support, call

 0722-796-046

ברית מילה רפואית הינה פעולה כירורגית, שאין כל מניעה בהלכה לביצועה על ידי רופא. כאשר ברית המילה מבוצעת על ידי מוהל רופא, היא בטוחה הרבה יותר ואף מקובלת מהבחינה הדתית. כידוע, ברית המילה נחשבת לאחת המצוות החשובות ביהדות, שמלווה את העם היהודי במשך דורות רבים. מומלץ לבצע ברית מילה רפואית על ידי ד"ר שינהר, מוהל רופא מצוין, מומחה בביצוע ברית מילה ותיקוני ברית מילה.


כיצד עורכים ברית מילה רפואית?
בשלב הראשון מתבצעת הפרדה של העורלה מעטרת הפין ומנקים את ההפרשות שהצטברו בעורלה. בשלב השני, חותכים את העורלה באמצעות מכשיר מיוחד, המגן על העטרה מפני פגיעה. לאחר החיתוך, יש לבצע חבישה וביקורת של הפצע ואז ניתן לשחרר את התינוק חזרה אל משפחתו.

מהם היתרונות?
ניתן להצביע על מספר יתרונות מרכזיים לביצוע ברית מילה רפואית אצל רופא מוהל, בהם האפשרות לתת זריקת הרדמה מקומית וכך למנוע את כל הסבל והכאב מהתינוק שנימול, שימוש בכלים חד פעמיים שהם סטריליים לגמרי, הקפדה על סטנדרטים מחמירים ומקצועיות גבוהה. ד"ר שינהר הוא כירורג ילדים ורופא מוהל אשר עבר הכשרה בביצוע ברית מילה רפואית ותיקוני ברית מילה, במידה והתוצאות שהתקבלו אינן טובות מבחינה חיצונית קוסמטית.

המלצה חמה
חשוב לדעת, כי מתרחשים מקרים רבים בהם ברית המילה מסתבכת וד"ר שינהר נאלץ פעמים רבות לעשות תיקונים של בריתות בתינוקות שהברית לא נעשתה אצלם בצורה תקינה. כאשר אתם פונים אל רופא מוהל מומלץ, מיומן ומקצועי, הוא יוכל למנוע מקרים בהם לאחר ברית המילה מתפתחים זיהומים או סיבוכים מיותרים אחרים. לכן, אם אתם מחפשים רופא מוהל מומלץ, תהיו בטוחים ב-100% כי ד"ר שינהר הוא הפתרון הטוב ביותר עבורכם לערוך ברית מילה רפואית. 

לקבלת מידע נוסף ולתאום תור לקליניקה התקשרו אלי כעת לטלפון 052-2807771
 

ברית מילה רפואית

 


להתייעצות / קביעת תור
נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת


 אין במידע באתר זה תחליף להיוועצות עם רופא מומחה


מרפאה ראשית
ברודצקי 43, רמת אביב

0722-796-046
talishinhar@gmail.com

בניין רופאים, רמת אביב, תל אביב,
כניסה ב׳ (מערבית),
צמוד לשופרסל - קומה 1,
מול קופ״ח מאוחדת.

 


מרכז רפואי דוד ADMC, הרצליה
ייעוץ הומיאופתי – ביטוחים פרטיים
Admcmedical.com

רחוב דוד המלך 1, הרצליה פיתוח

 


** שימו לב ***
מרפאת שב"ן לכירורגית ילדים
לבעלי כרטיס קופת חולים מכבי ומאוחדת
** ימי רביעי בלבד **