ברית מילה רפואית | ד"ר דניאל שינהר

ברית מילה רפואית


כיצד עורכים ברית מילה רפואית?
בשלב הראשון מתבצעת הפרדה של העורלה מעטרת הפין ומנקים את ההפרשות שהצטברו בעורלה. בשלב השני, חותכים את העורלה באמצעות מכשיר מיוחד, המגן על העטרה מפני פגיעה. לאחר החיתוך, יש לבצע חבישה וביקורת של הפצע ואז ניתן לשחרר את התינוק חזרה אל משפחתו.

מהם היתרונות?
ניתן להצביע על מספר יתרונות מרכזיים לביצוע ברית מילה רפואית אצל רופא מוהל, בהם האפשרות לתת זריקת הרדמה מקומית וכך למנוע את כל הסבל והכאב מהתינוק שנימול, שימוש בכלים חד פעמיים שהם סטריליים לגמרי, הקפדה על סטנדרטים מחמירים ומקצועיות גבוהה. ד"ר שינהר הוא כירורג ילדים ורופא מוהל אשר עבר הכשרה בביצוע ברית מילה רפואית ותיקוני ברית מילה, במידה והתוצאות שהתקבלו אינן טובות מבחינה חיצונית קוסמטית.

מה זה אשך טמיר?
אשך טמיר הוא פגם מולד נפוץ מאד אצל הזכרים הנולדים, שמתבטא בהיעדרות של אשך אחד או אפילו שניים משק האשכים. מדובר בתופעה שקיימת אצל כ-10% מהזכרים הנולדים, כאשר לגבי כ-30% בעלי אשך טמיר, התופעה היא דו צדדית ולגבי היתר היא חד צדדית.

המלצה חמה
חשוב לדעת, כי מתרחשים מקרים רבים בהם ברית המילה מסתבכת וד"ר שינהר נאלץ פעמים רבות לעשות תיקונים של בריתות בתינוקות שהברית לא נעשתה אצלם בצורה תקינה. כאשר אתם פונים אל רופא מוהל מומלץ, מיומן ומקצועי, הוא יוכל למנוע מקרים בהם לאחר ברית המילה מתפתחים זיהומים או סיבוכים מיותרים אחרים. לכן, אם אתם מחפשים רופא מוהל מומלץ, תהיו בטוחים ב-100% כי ד"ר שינהר הוא הפתרון הטוב ביותר עבורכם לערוך ברית מילה רפואית. 
 
ברית מילה רפואית הינה פעולה כירורגית, שאין כל מניעה בהלכה לביצועה על ידי רופא. כאשר ברית המילה מבוצעת על ידי מוהל רופא, היא בטוחה הרבה יותר ואף מקובלת מהבחינה הדתית. כידוע, ברית המילה נחשבת לאחת המצוות החשובות ביהדות, שמלווה את העם היהודי במשך דורות רבים. מומלץ לבצע ברית מילה רפואית על ידי ד"ר שינהר, מוהל רופא מצוין, מומחה בביצוע ברית מילה ותיקוני ברית מילה.
טלפון
0722-796-046


דואל

talishinhar@gmail.com

כתובת
רח' פיינשטיין 18, קאנטרי ג',
מרכז "רפואות", רמת אביב ג'
פרטי התקשרות

להתייעצות/קביעת תור
נשמח לעמוד לרשותכם
בכל עת

 אין במידע באתר זה תחליף להיוועצות עם רופא מומחה