ברית מילה רפואית | ד"ר דניאל שינהר מנהל מחלקה
המרפאה
ווצאפ
הומאופתייה
כירורג ילדים
לייעוץ
לקביעת תור
שליחת מייל
 
בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר פניות של הורים לרופא מוהל. אם זה בגלל החשש מבעיות היכולות לצוץ בניתוח על-ידי מוהל אשר אינו עובר הכשרה רפואית ואם זה מפני שרופא יכול לספק שירות חירום מקצועי במקרה הצורך. ברית מילה רפואית מתבצעת בדרך כלל בקליניקה פרטית של הרופא על-פי תהליך מסודר הכולל הכנה של התינוק לברית, ביצוע הברית בקליניקה ומעקב של הרופא מול ההורים במשך מספר ימים עד שבועיים מרגע הברית. ישנם רופאים שונים אשר מבצעים בריתות אך ידוע כי מומלץ לפנות לרופא המתמחה בכירורגיה לצורך ביצוע הברית.  
 
תיקוני ברית מילה במרפאה פרטית בתל אביב
 
אם ביצעתם עבור התינוק שלכם ברית אצל מוהל מוסמך או אצל רופא מוהל ואתם חושבים כי יש צורך בתיקון קוסמטי או תפקודי שנוצר בעקבות הברית, אתם יכולים לפנות למרפאה המתמחה בתיקוני ברית מילה. תיקון הברית מתבצע לאחר בדיקה ואבחון מקצועיים בכדי להבין את הבעיה אשר נוצרה לאחר ביצוע החיתוך של העורלה מאיבר המין של התינוק. 
 
ברית מילה בהרדמה כללית אצל רופא מוהל
 
את ברית המילה ניתן לבצע על-ידי אלחוש האיזור המיועד לחיתוך או על-ידי ברית מילה בהרדמה כללית. את ההרדמה הכללית חובה לבצע בקליניקה של רופא מקצועי ובעזרת רופא מרדים על מנת למנוע סיכונים לתינוק בעת ההרדמה. 
 
ייעוץ טרום לידתי מרופא מקצועי וקביעת ברית מילה אצל רופא מוהל
 
אם את זקוקה לייעוץ טרום לידתי מרופא מקצועי או קביעת ברית מילה רפואית לתינוק, מומלץ לך לפנות לד"ר דניאל שינהר. ד"ר דניאל שינהר נחשב לאחד הרופאים המובילים לביצוע ברית מילה והוא מבצע את ניתוח הברית בקליניקה המקצועית שלו בצפון תל אביב. ד"ר דניאל שינהר הוא רופא כירורג במקצועו בעל ניסיון של מעל ל-3 עשורים והוא ילווה אותך ואת בן זוגך לאורך כל ההכנה של התינוק לביצוע ניתוח הברית. 
 
ד"ר דניאל שינהר מציע לכם לקבוע - ברית מילה רפואית לתינוק
 
לקביעת ברית מילה לתינוק במרפאה המקצועית של ד"ר דניאל שינהר בצפון תל אביב, השאירו את הפרטים שלכם באתר הקליניקה או התקשרו ישירות לד"ר דניאל שינהר וקבעו את המועד המתאים לכם לביצוע הברית. כדאי לדעת שבמידה והילד אובחן עם צהבת, יהיה צורך לדחות את הברית למועד מאוחר יותר. 

לקבלת מידע נוסף ולתאום תור לקליניקה התקשרו אלי כעת לטלפון 052-2807771
 

ברית מילה רפואית 

 


להתייעצות / קביעת תור
נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת


פרטי התקשרות

phone2, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin

 0722-796-046

talishinhar@gmail.com

רח' פיינשטיין 18, קאנטרי ג',
מרכז "רפואות", רמת אביב ג'

 

 אין במידע באתר זה תחליף להיוועצות עם רופא מומחה