ברית מילה | ד"ר דניאל שינהר מנהל מחלקה
המרפאה
זימון תורים
הומאופתייה
כירורג ילדים
לייעוץ
לקביעת תור

 
שליחת מייל

 
 
phone2, phone, contact, telephone, support, call

 0722-796-046

ברית המילה היא ללא ספק אחד הטקסים המרגשים ביותר הקיימים בדת היהודית. טקס ברית המילה מסב להורים מתח רב ולדאגה לשלום התינוק.

ניתן להפחית את רמת החרדות מסביב לטקס כשמבצעים אותו באווירה רגועה ונינוחה ובידי רופא מוהל בכיר בעל ניסיון של שנים רבות.

ניתן לבצע את טקס המילה בהרדמה מקומית תוך שמירה על תנאים סטריליים ברמת חדר ניתוח, תוך שילוב טקס הלכתי מלא.
 
רופא מוהל הוא למעשה הדרך הטובה ביותר והבטוחה ביותר על מנת לקיים טקס יהודי כהלכתו ולצמצם את הסיכויים לתקלות ואי נעימויות עקב ביצוע לא נכון של ההליך הכירורגי הזה. רופא מוהל  הוכשר מבחינה מקצועית להסרת העורלה כמקובל . מעבר לכך רופא רשאי לבצע מילה גם מבחינה הלכתית ולקיים את טקס ברית המילה.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת ברית התקשרו אלי כעת לטלפון 052-2807771
במידה ויהיו קשיים בהנקה וחשש ללשון קשורה,
יינתן לכם יעוץ בנושא זה בזמן עריכת הברית.

 

ברית מילה


טקס ברית מילה

טקס ברית מילה מתבצע במרפאה בפתח תקווה, והוא נערך בין 45 דקות לשעה. אם תרצו לקיים טקס ברית מילה הלכתי, חשוב לציין כי מניין אינו חובה הלכתית בביצוע ברית מילה. טקס ברית מילה רפואית כולל בדיקה של איבר המין וסביבתו והרדמה מקומית - ולאחר מכן טקס ברית מילה.

תהליך הרדמת אזור איבר המין וחיתוך העורלה מתבצע בחדר נפרד כאשר ההורים נוכחים. טקס ברית מילה מתבצע בנוכחות האורחים. עם סיום טקס המילה, ניתן להורים הסבר מלא ומפורט כיצד להמשיך את הטיפול בתינוק. כמו כן מצורף דף הנחיות מפורט וברור. טרם עזיבת המרפאה, יבצע צוות הרופאים בדיקת דימום מקיפה, ורק לאחר שנבדק שהכל תקין, נפרדים לשלום.
 
כללי ברית מילה

לפני ביצוע טקס ברית המילה, על ההורים למרוח משחה מאלחשת, EMLA , אשר מפחיתה בצורה משמעותית את האפשרות שהתינוק יחוש כאב. חוץ ממשחה, על ההורים לתת לתינוקם אקמול, או בסירופ או בעזרת נר. לאחר ההגעה למרפאה, וקרוב לשעת ביצוע ברית מילה, התינוק יקבל זריקת אלחוש נוספת. תרופה מומלצת נוספת, היא Traumeel , זוהי תרופה הומאופתית, אשר תקטין ממשית את הסיכון לדימום, תעזור בזירוז תהליך ריפויו של הפצע ותפחית את הטראומה לה יהי חשוף התינוק, תרופא זו היא המלצה בלבד.

על מנת לאפשר לתינוק לעבור את התהליך, תחילה יש לוודא שמשקלו הוא לפחות 2600 גרם. כמו כן, היה והתינוק חולה בצהבת, יש לוודא כי רמת הבילירובין היא נמוכה מ13 מיליגרם.
במידה ובחרתם לתת לתינוק את טיפות ה Traumeel , יש להתחיל את מתן הטיפות ביום לפני ברית המילה, שלוש פעמים ביום, חמש טיפות בכל פעם. את הטיפות ניתן לערבב עם אוכל, לערבב בבקבוק וכו'. ביום הברית, יש להשתדל לתת לתינוק את הטיפות בכל האכלה, שש עד שמונה פעמים. בשבוע שלאחר ביצוע הברית, יש להמשיך לתת את הטיפות, שלוש פעמים ביום.
 
תיקון ברית מילה
ד"ר שינהר מבצע תיקון ברית מילה, כאשר התוצאה הקוסמטית מברית מילה שבוצעה בעבר אינה משביעה רצון. ברית המילה מבוצעת בשיתוף עם ד"ר מזכרת (מנהל טיפול נמרץ פגים בבית חולים תה"ש) במרפאה בפתח תקווה. ברית מילה רפואית נעשית ע"י רופא מוהל
 
ולפי כל כללי ההלכה עם הרדמה מקומית ושמירה על תנאים סטריליים ברמה של חדר ניתוח.
 

מה הם היתרונות של מוהל רופא מנתח?
אחד היתרונות הבולטים של קיום ברית המילה על ידי רופא הוא כי רופא מקצועי שהתמחה לכך ידע לתת מענה מתאים למקרים של סיבוך בעת ברית המילה.

רופא מוהל מוסמך להזריק לאיבר מינו של התינוק חומר הרדמה מקומי על מנת לאלחש את האיבר כך שברית המילה לא תכאב לילד וכתוצאה מכך לא יסבול התינוק מטראומה. הליך ההרדמה המקומית בא כשלב שני אחרי מריחת משחה על איבר מינו של התינוק עוד בטרם יגיעו ההורים אל מרפאתו של הרופא. ההרדמה המקומית אינה גורמת לתופעות לוואי כל שהן.

רופא מוהל במרכז , ד"ר שינהר!
לעיתים יש צורך לבצע תיקוני ברית מילה כתוצאה ממילה שלא בוצעה בצורה תקינה. ד"ר דניאל שינהר, מומחה לתיקון ברית מילה בכל הגילאים. תיקוני המילה מבוצעים בחדר ניתוח ובהרדמה כללית, תוך השגת תוצאה קוסמטית טובה ביותר.
מוהל רופא מקצועי ימנע זיהומים וסיבוכים מיותרים. אם אתם מחפשים רופא מוהל בתל אביב ד"ר שינהר הוא הכתובת עבורכם.
 
ד"ר דניאל שינהר מסביר על ההבדלים בין ברית מילה רגילה לברית מילה רפואית ועל היתרונות, מתוך ראיון עם פרופ' איתן פרידמן, חיים טובים, ערוץ הבריאות 
 
 


להתייעצות / קביעת תור
נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת


 אין במידע באתר זה תחליף להיוועצות עם רופא מומחה


מרפאה ראשית
ברודצקי 43, רמת אביב

0722-796-046
talishinhar@gmail.com

בניין רופאים, רמת אביב, תל אביב,
כניסה ב׳ (מערבית),
צמוד לשופרסל - קומה 1,
מול קופ״ח מאוחדת.

 


מרכז רפואי דוד ADMC, הרצליה
ייעוץ הומיאופתי – ביטוחים פרטיים
Admcmedical.com

רחוב דוד המלך 1, הרצליה פיתוח

 


** שימו לב ***
מרפאת שב"ן לכירורגית ילדים
לבעלי כרטיס קופת חולים מכבי ומאוחדת
** ימי רביעי בלבד **