ד"ר שינהר דניאל | דלקות אוזניים אצל ילדים | מומחה כירורגית ילדים
המרפאה
ווצאפ
הומאופתייה
כירורג ילדים
לייעוץ
לקביעת תור
שליחת מייל
 

דלקות אוזניים אצל ילדים מטופלות בצורה מקצועית ובשיטות מתקדמות באמצעות הומיאופתיה מודרנית על ידי ד"ר שינהר. ד"ר דניאל שינהר הוא מנהל מחלקת כירורגית ילדים בבית החולים ספרא לילדים במרכז הרפואי שיבא תל השומר. ד"ר שינהר נולד בישראל, גדל והתחנך בתל אביב, נשוי ואב ל-3 ילדים, עוסק ברפואה מעל 30 שנה. ד"ר שינהר התחיל את לימודי הרפואה בבית הספר לרפואה באוניברסיטת תל אביב בגיל 17 כעתודאי ולאחר הלימודים, יצא לשרות צבאי אותו סיים כרב סרן וכמ"פ פלוגת רפואה. בקליניקה של ד"ר שינהר, מוצעים מגוון טיפולים עבור דלקות אוזניים אצל ילדים, טיפולים עבור נוזלים באוזניים אצל ילדים, נוזלים באוזניים אצל תינוק  וכן דלקות אוזניים טיפול הומאופתי. כל הורה שמבקש מענה מקצועי, יחס אישי וריפוי אשר יקל על סבלו של ילדו, מוזמן לפנות למרפאתו של ד"ר שינהר.

ידוע כי דלקות אוזניים אצל ילדים, נוזלים באוזניים אצל ילדים או נוזלים באוזניים אצל תינוק, כל אלה גורמים לסבל רב. על מנת להביא להקלה ולהחלמה, חשוב לפנות לרופא מקצועי שאתם סומכים עליו, הוא זה אשר יתאים לילדכם את הטיפול המדוייק ויבנה תכנית הבראה מדוייקת. כשמדובר על דלקות אוזניים אצל ילדים, דלקות אוזניים טיפול נכון יקל בצורה משמעותית על הכאב.

כיום, תחום ההומיאופתיה נחשב לאחד התחומים היעילים ביותר כשמדובר על דלקות אוזניים. לא רק שטיפולים הומאופתיים מביאים להקלה על כאבים, ביכולתם גם לשפר את כלל המערכת החיסונית ובכך לעזור לגוף לרפא את עצמו ולשמור על חסינות בפני חיידקים ונגיפים. בעוד שאנטיביוטיקה מסוגלת לעזור רק במקרים של דלקות שמקורן בחיידקים, טיפולים הומאופטיים יכולים לעזור היטב במקרים של מחלות ויראליות רבות. יתרונות רבים יש לטיפולים הומאופתיים, הם מתאימים לתינוקות ולילדים, הם אינם מזיקים בשום אופן, בשום שלב טיפולי, וידוע כי חיידקים אינם יכולים לפתח עמידות כנגד טיפול הומאופתי. לא פעם דלקות אזניים מלוות בחום אשר עוד יותר מכביד על הגוף ודורש טיפול. ד"ר דניאל שינהר מטפל בכל סוגי דלקות האוזניים ונוזלים באוזניים, טיפולים אשר תומכים לחיזוק מערכת החיסון של הגוף. כבר שנים רבות ד"ר שינהר מטפל בילדים עם מגוון בעיות, לכן מטופליו זוכים לקבל את מיטב הידע והנסיון שיש לו להעניק.
 
 

דלקות אוזניים אצל ילדים 

 


להתייעצות / קביעת תור
נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת


פרטי התקשרות

phone2, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin

 0722-796-046

talishinhar@gmail.com

רח' פיינשטיין 18, קאנטרי ג',
מרכז "רפואות", רמת אביב ג'

 

 אין במידע באתר זה תחליף להיוועצות עם רופא מומחה