דלקות אוזניים | ד"ר דניאל שינהר מנהל מחלקה
המרפאה
ווצאפ
הומאופתייה
כירורג ילדים
לייעוץ
לקביעת תור
שליחת מייל
 
ד"ר דניאל שינהר, מנהל מחלקת כירורגית ילדים בבית החולים ספרא לילדים במרכז הרפואי שיבא תל השומר. ד"ר דניאל שינהר נולד בישראל, גדל והתחנך בתל אביב, נשוי ואב ל-3 ילדים. עוסק ברפואה מעל 30 שנה. ד"ר דניאל שינהר התחיל את לימודי הרפואה בבית הספר לרפואה באוניברסיטת תל אביב בגיל 17 כעתודאי ולאחר הלימודים, יצא לשרות צבאי אותו סיים כרב סרן וכמ"פ פלוגת רפואה. ד"ר שינהר מציע טיפולים בשיטות מתקדמות ובאמצעות טיפול טבעי מודרני עבור דלקות אוזניים, בעיות סינוסים, אסטמה וכן נוזלים באוזניים.

דלקות אוזניים או נוזלים באוזניים גורמים ללא מעט סבל לתינוקות ולילדים. על מנת להגיע להחלמה כשמדובר על דלקות אוזניים, מומלץ להתאים לילד את הטיפול המדוייק והמתאים ביותר עבורו. לשם כך, כדאי להיפגש  עם ד"ר דניאל שינהר, אשר יתן ייעוץ ויבנה תוכנית טיפול מדוייקת. טיפול טבעי נחשב לאחד הטיפולים היעילים ביותר כשמדובר על דלקות אוזניים. הטיפול טבעי מקל על הכאב ואף משפר את כל המערכת החיסונית, כך שהגוף יהיה חסין בפני נגיפים ודלקות חוזרות. טיפול טבעי יכול לעזור במקרים של מחלות ויראליות בעוד שאנטיביוטיקה עוזרת רק במקרים של דלקות שמקורן בחיידקים. לטיפולים טבעיים יתרונות רבים וטובים, הם אינם מזיקים והם מתאימים לתינוקות, לילדים וגם למבוגרים. כידוע, חיידקים אינם יכולים לפתח עמידות לטיפול טבעי, וזה יתרון משמעותי נוסף.

ד"ר דניאל שינהר מציע גם טיפולים עבור בעיות סינוסים. הסינוס הוא חלל אויר שממוקם בקדמת הראש. הוא מרופד ברירית וכל הזמן מפריש ריר אשר שומר עליו מפני זיהומים. חללי הסינוסים מתנקזים לאף, לכן בזמן מחלות כמו התקררות, אנו סובלים מאף נוזל. בחלקו האחורי של האף ישנה תעלה שמחברת בין האף, האוזן והגרון. כשהאף שלנו לח, זה מעיד על אף בריא, על כך שהסינוסים מפרישים ריר ומצבם טוב. מפתיע לדעת שאנחנו בולעים כליטר וחצי של הפרשות ביום, אשר מחליקות אל תוך גרוננו מבלי שאנחנו שמים לב לכך.

אסטמה היא מחלה ריאתית כרונית והיא באה לידי ביטוי בהתקפים שמאופיינים בקשיי נשימה. מדובר במחלה כרונית שכיחה ביותר בקרב ילדים. ד"ר דניאל שינהר מציע טיפול והתמודדות עם המחלה ומחלות אף אוזן גרון נוספות, בצורה מיטבית, הן באמצעים קונבנציונליים, הם בשיטת טיפול טבעי.

דלקות אוזניים

 


להתייעצות / קביעת תור
נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת


פרטי התקשרות

phone2, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin

 0722-796-046

talishinhar@gmail.com

רח' פיינשטיין 18, קאנטרי ג',
מרכז "רפואות", רמת אביב ג'

 

 אין במידע באתר זה תחליף להיוועצות עם רופא מומחה