הומאופתיה מודרנית | ד"ר דניאל שינהר מנהל מחלקה

הומאופתיה מודרנית

הומאופתיה מודרנית הינה שיטת טיפול מתקדמת המבוססת על המסורת והניסיון ההומאופתי, תוך שילוב עם מחקרים מדעיים ברפואה המערבית.

הומיאופתיה מודרנית היא גשר בין רפואה מערבית מתקדמת ורפואה הומאופתית מבוססת מדע.

העיקרון בשיטת ההומאופתיה המודרנית הינו לתת לגוף להתגבר על מחלה על ידי הפעלת מערכות הגנה שונות ונטרול חומרים זרים ורעלים בגופינו באמצעות תכשירים המכילים מספר רכיבים הומאופתיים. 
ההומיאופתיה המודרנית מעודדת את כושר הריפוי הטבעי של הגוף כדי להחזיר אותו לאיזון ובכך להביא לריפוי. כל אחד מהרכיבים הללו מטפל במחלה מזווית אחרת, והשילוב שלהם מבטיח כיסוי מירבי של הבעיה.

הומאופתיה מודרנית מקנה יכולת טיפול רחבת טווח, מקטינה את תופעות הלוואי, ניתנת לשילוב עם כל תרופה אחרת, ומשפרת את איכות חיי חולה.

במסגרת הניסיון לפתור בעיות ותופעות שהרפואה המודרנית לא מצליחה לפתור, למדתי הומאופתיה מודרנית בחברת Heel הגרמנית. לאחר מכן, המשכתי ללמוד במספר קורסים והשתלמויות בחו"ל. נפתח מולי עולם רחב של תכשירים ושיטות טיפול, אשר מקנים פתרונות מהירים, בריאים ולא מסוכנים לתופעות רבות אשר הרפואה המודרנית לא מצליחה לפתור.

אני מטפל בגישה של הומאופתיה מודרנית בתינוקות, ילדים ומבוגרים במגוון רחב של בעיות רפואיות.

הגישה יעילה במיוחד: בטיפול בבעיות של מחלות ויראליות חוזרות, חיזוק מערכת החיסון, הגדלת שקד שלישי, ,דלקות אוזניים וגרון חוזרות, נוזלים באוזניים, מחלות דרכי הנשימה ואסטמה, תופעות אלרגיות שונות, בעיות עוריות שונות: כולל אטופיק דרמטיטיס, יבלות ויראליות (מולסקום) , רפלוקס אצל תינוקות (קיבתי ושטי), עצירות.

המרפאה נמצאת ברח' פיינשטין 18 ,רמת אביב ג' ,במרכז "רפואות" ,טל. 03-7440888

לקבלת מידע נוסף ולתאום תור לקליניקה התקשרו אלי כעת לטלפון 052-2807771

מוזמנים לקרוא בנוסף:
ברית מילה
טלפון
0722-796-046


דואל

talishinhar@gmail.com

כתובת
רח' פיינשטיין 18, קאנטרי ג',
מרכז "רפואות", רמת אביב ג'
פרטי התקשרות

להתייעצות/קביעת תור
נשמח לעמוד לרשותכם
בכל עת

 אין במידע באתר זה תחליף להיוועצות עם רופא מומחה