הומאופת במרכז | ד"ר דניאל שינהר

הומאופת במרכז

רבים מאיתנו שואלים לא פעם את עצמם שאלות לגבי נכונות הרפואה האלטרנטיבית, לגבי חלקה ומידת נכונותה אל מול הרפואה הקונבנציונלית והאם ניתן לשלב בין הרפואה האלטרנטיבית בקונבנציונלית. ד"ר שינהר, הומאופת במרכז, אשר רכש ניסיון של כעשרים שנים בתחום הרפואה סבור כי השילוב המנצח הוא השילוב של ההומאופתיה המודרנית עם הרפואה הרגילה והמוכרת.
מה היא למעשה ההומאופתיה?
סוג הזה של הרפואה המאפשר למעשה לגוף להתגבר בצורה כזו או אחרת על הקשיים ועל מחלות כאלה ואחרות . בעזרתם של חיזוק מנגנונים כאלה ואחרים בגוף האדם מאפשרת ההומאופתיה המודרנית לתקן את הדרוש תיקון להבראת האדם. סוג רפואה זה הוא בעל מסורת עתיקת יומין ואחד היתרונות הבולטים של רפואה הומאופתית היא כי אין כל חשש מתופעות לוואי או סיבוכים מיותרים.

אם אתם מחפשים הומאופת במרכז אז ללא ספק ד"ר שינהר הוא הכתובת הנכונה לכל סוגי הטיפולים המודרניים. ד"ר שינהר פיתח עם השנים מספר רב של מנגנונים ופתרונות הומאופתיים אשר יסייעו לפתרון בעיות בריאות כאלה או אחרות . בין היתר ניתן לטפל בזכות אותם כלים הומאופתיים בבעיות כמו : דלקות אוזניים אצל ילדים ובוגרים יותר, הפרעות שינה ,דימומים מהאף, אפטה בפה וכמו כן תופעת שקד שלישי הומאופתיה מודרנית יכולה לעזור ואפילו לפתור.

איך לבחור הומאופת במרכז?
הומאופת במרכז הארץ ד"ר שינהר הוא למעשה הומאופת ילדים אשר שילב את נושא ההומאופתיה המודרנית לאחר שהוכשר כרופא ורכש ניסיון רב שנים. ד"ר שינהר הבין כי ישנם תחומים רבים אשר לרפואה הקונבנציונלית לעיתים אין מענה הולם . השילוב בין שני התחומים למעשה מאפשר לד"ר שינהר להגיע לפתרונות יצירתיים ונכונים על מנת לעזור לכם לפתור בעיות בריאות כאלה או אחרות.

הומאופת במרכז הארץ ד"ר שינהר נותן מענה ומטפל במטופלים רבים אשר מגיעים אל הקליניקה שלו מכול רחבי הארץ . ד"ר שינהר הפך להיות הומאופת מומלץ על ידי כל אותם המטופלים אשר החלימו בעזרת אותו טיפול משולב.

הומאופת בתל אביב ד"ר שינהר מטפל בין היתר גם במקרים של הפרעות שינה והרטבה לילית אצל ילדים.


מוזמנים לקרוא בנוסף:
הומאופת מומלץ בתל אביב
 
טלפון
0722-796-046


דואל

talishinhar@gmail.com

כתובת
רח' פיינשטיין 18, קאנטרי ג',
מרכז "רפואות", רמת אביב ג'
פרטי התקשרות

להתייעצות/קביעת תור
נשמח לעמוד לרשותכם
בכל עת

 אין במידע באתר זה תחליף להיוועצות עם רופא מומחה