הזעה בכפות הידיים | ד"ר דניאל שינהר מנהל מחלקה
המרפאה
זימון תורים
הומאופתייה
כירורג ילדים
לייעוץ
לקביעת תור

 
שליחת מייל

 
 
phone2, phone, contact, telephone, support, call

 0722-796-046

הזעה בכפות הידיים זו בעיה נפוצה אצל רוב האנשים שסובלים מהתופעה של הזעת יתר. מדובר בבעיה רפואית, תעסוקתית וחברתית המלווה את הסובלים ממנה, בעיקר ילדים ובני נוער, במשך כל חייהם, משפיעה על חיי החברה ושגרת היום-יום התקינה שלהם.

הזעה בכפות הידיים אינה בעיה מסכנת חיים, אך יש לה פתרון ניתוחי פשוט וקל בעל שיעורי הצלחה גבוהים מאד, אותו תוכלו לעבור אצל ד"ר שינהר, מנהל מחלקת כירורגית ילדים בשיבא תל השומר.

מהי הזעת יתר בכפות הידיים?
הזעה זהו מנגנון אוטומטי בגוף אשר נשלט על ידי מערכת העצבים במטרה לשמור על טמפרטורת הגוף. הזעת יתר בכפות הידיים, הוא מצב קליני בו אנשים סובלים מהזעה מוגזמת בעיקר בכפות הידיים. הבעיה מתחילה לרוב בשלב הילדות ומחמירה עם השנים. אצל 50% או יותר מהאנשים שסובלים מהזעת יתר בידיים הגורם לכך הוא גנטי. הזעה בכפות הידיים יכולה להיגרם גם עקב יתר פעילות של מערכת העצבים, השמנת יתר, גיל המעבר או הפרעה פסיכיאטרית.


מהו הטיפול המומלץ לפתרון הבעיה?
הפתרון היחיד שפותר את הבעיה של הזעה בכפות הידיים לתמיד הוא כירורגי. ד"ר שינהר הוא כירורג ילדים מומחה, מנהל מחלקת כירורגית ילדים בשיבא תל השומר, המבצע את הניתוח בטכנולוגיה לפרוסקופית - בעזרת מצלמת טלוויזיה. הניתוח נערך על ידי ביצוע חתך קטן בבית השחי, דרכו מוחדר לחלק העליון של בית החזה סיב אופטי שבקצהו מכשיר אשר צורב את החלק בשרשרת העצבים, המעצבב את בלוטות הזיעה בכף היד. הניתוח נערך באשפוז יום או לילה ואחריו נשארת צלקת קטנה מתחת לבית השחי. חשוב להדגיש, שמדובר בניתוח קל מאד שאחוזי ההצלחה שלו עומדים על קרוב ל-100. מיד לאחר ההליך הכירורגי מרגישים בשינוי - היד מתייבשת לגמרי ונפסקת הבעיה של הזעה בכפות הידיים. 

לקבלת מידע נוסף ולתאום תור לקליניקה התקשרו אלי כעת לטלפון 052-2807771

 

הזעה בכפות הידיים

 


להתייעצות / קביעת תור
נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת


 אין במידע באתר זה תחליף להיוועצות עם רופא מומחה


מרפאה ראשית
ברודצקי 43, רמת אביב

0722-796-046
talishinhar@gmail.com

בניין רופאים, רמת אביב, תל אביב,
כניסה ב׳ (מערבית),
צמוד לשופרסל - קומה 1,
מול קופ״ח מאוחדת.

 


מרכז רפואי דוד ADMC, הרצליה
ייעוץ הומיאופתי – ביטוחים פרטיים
Admcmedical.com

רחוב דוד המלך 1, הרצליה פיתוח

 


** שימו לב ***
מרפאת שב"ן לכירורגית ילדים
לבעלי כרטיס קופת חולים מכבי ומאוחדת
** ימי רביעי בלבד **