חיזוק מערכת החיסון | ד"ר דניאל שינהר

חיזוק מערכת החיסון

חיזוק מערכת החיסון הוא אתגר בו רצוי שיעמוד כל אדם, באשר הוא, הן מבוגר והן צעיר. הבעיה היא שיש רצוי ויש מצוי: בפועל, לא מעט אנשים סובלים ממחלות הולכות וחוזרות, מה שמקשה על החיים שלהם וכולל בתוכו סיכון בריאותי של ממש. אז איך ניתן לחזק את מערכת החיסון? ומיהו בעל המקצוע שמבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר?
האתגר שבחיזוק המערכת החיסונית
חיזוק מערכת החיסון אינו משימה פשוטה כלל, הן במקרה של מבוגרים והן כאשר המדובר הוא על חיזוק מערכת חיסון בילדים. יש להדגיש כי מדובר כאן במעין "מעגל קסמים", שהוא הכל חוץ מחיובי: האדם סובל מתחלואה חוזרת במחלות שונות, דבר שמחליש את המערכת החיסונית שלו – ומביא להגדלת הפוטנציאל למחלות אחרות.

הרפואה המודרנית, למרבה הצער, אינה מספקת כיום פתרונות יעילים לצרכי חיזוק מערכת החיסון. מספר התרופות העומד לצורך זה מצומצם בכל קנה מידה, כאשר בלא מעט מקרים התרופות לא מאפשרות להתמודד עם התמונה במלואה: טיפול באלרגיות, אם לוקחים דוגמא נפוצה. מנגד, דווקא הרפואה האלטרנטיבית, בראשה הומאופתיה, מציעה תכשירים שונים הנחשבים ליעילים, בין השאר עקב העובדה שהם מוכנים על פי מצבו הספציפי של האדם והבעיה ממנה הוא סובל.

על ד''ר דניאל שינהר והסיוע שלו בתחום
ד''ר דניאל שינהר הוא הומאופת, כירורג ילדים ורופא מוהל מהשורה הראשונה בישראל, המציע את שירותיו במסגרת מרפאה פרטית הממוקמת ברמת אביב. במרפאה ניתן  לקבל שירותים מגוונים בתחום, כולל כאלה המיועדים להגשים את המטרה של חיזוק מערכת החיסון: טיפול באמצעות תכשירים המופתחים על ידו, טיפול הומאופתי באלרגיה וכיוצא בזה. הניסיון הרב של ד''ר שינהר, יחד עם הידע הניכר שלו בתחומים האמורים, מבטיחים תוצאות מיטביות בכל מקרה ומקרה.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
אדנואידים
 
טלפון
0722-796-046


דואל

talishinhar@gmail.com

כתובת
רח' פיינשטיין 18, קאנטרי ג',
מרכז "רפואות", רמת אביב ג'
פרטי התקשרות

להתייעצות/קביעת תור
נשמח לעמוד לרשותכם
בכל עת

 אין במידע באתר זה תחליף להיוועצות עם רופא מומחה