חיזוק מערכת חיסון בילדים | ד"ר דניאל שינהר

חיזוק מערכת חיסון בילדים

כל הורה שואף שהמערכת החיסונית של הילדים שלו תהיה חזקה ככל הניתן על מנת שלא יחלה. כל הורה יודע שככל שהמערכת חלשה יותר כך הסיכוי שהילד יחלה יותר יגדל, מה שעלול לגרום סבל, אי נעימויות ואף להשפיע על בריאותו לטווח הארוך.

מערכת חיסונית חלשה של ילד יכולה להיות מושפעת מכל דבר קטן, שינוי מזג אוויר, ירידה קטנה בטמפרטורות החדר, שלא נדבר על הידבקות מילדים אחרים או תופעות לוואי של אוכל ודברים אחרים. 
במצבים כאלה הילד עלול לפתח מהר מאוד דלקות, שפעת, סינוסיטיס, אסטמה, אלרגיות ועוד. לעיתים מדובר בדברים שעוברים מהר מאוד, לעיתים לוקח זמן עד שהדברים האלה נעלמים. מאחר ומדובר בילדים ותינוקות, שהמערכת החיסונית שלהם עדיין נבנית, מסתגלת לעולם, אז היא עדיין לא חזקה מספיק בשביל להתמודד עם הסיכונים שעומדים בפניה, מה שעלול ליצור תפקוד לא יעיל ובעיות שונות.

זו הסיבה שהורים מחפשים כל הזמן דרכים עבור חיזוק מערכת חיסון בילדים. מי שמציע דרכים יעילות ונכונות לשם כך, זו הרפואה הסינית אשר מציעה מגוון אפשרויות טיפול לשם כך. להבדיל מהרפואה המערבית שמציעה תרופות וכדורים עם תופעות לוואי, אזי שהרפואה האלטרנטיבית מציעה מגוון אפשרויות טיפול שהן גם יעילות וגם כאלה שלא גורמות תופעות לוואי ונזקים אצל הילד:

שמנים אתריים – שימוש בשמנים בעת מקלחת, בין היתר באמצעות עיסוי, זו דרך טובה לחזק את המערכת החיסונית. המגע מצד אחד והחומר מצד שני, קוטלים חיידקים ומחזקים את הילד.

מזון נכון – במקום לתת לילדים ממתקים שמכילים הרבה סוכר שמחליש את המערכת החיסונית, יש לתת לילדים הרבה ירקות, פירות, דגנים ומזון טבעי אחר שמחזק את המערכת החיסונית.

צמחי מרפא ותוספים טבעיים – לפני שאתם ממהרים לתת תרופות למיניהן, תתנו לילדים צמחי מרפא ותוספים טבעיים, כולל כאלה שמכילות חיידקים חיוביים. צמחי המרפא והתוספים מיועדים להקל על הילד במידה והוא משתעל, להפחית גודש, להוריד כמויות ליחה ועוד. רצוי מאוד להתייעץ על כך עם רופא שמתנסה בתחום ולא למהר לעשות זאת בעצמכם.

הכי חשוב לשמור תמיד על שגרה בריאה. לדאוג שהילד רוחץ ידיים, מצחצח שיניים, לא מתקרב לילדים חולים, מתלבש חם, דברים בסיסיים ששומרים עליו בריא ושומרים על חוסנה של מערכת החיסון שלו.

על מנת לקבל ייעוץ מוסמך אודות חיזוק מערכת חיסון בילדים, אנחנו ממליצים לכם לפנות אל ד"ר דניאל שינהר, רופא אשר מתמחה בטיפול בילדים, הן בדרכים מערביות והן בדרכים הומיאופתיות. אתם מוזמנים ליצור עמו קשר והוא ישמח לייעץ ולעזור לכם בעניין. 


מוזמנים לקרוא בנוסף:
חיזוק מערכת חיסון לתינוקות
 
טלפון
0722-796-046


דואל

talishinhar@gmail.com

כתובת
רח' פיינשטיין 18, קאנטרי ג',
מרכז "רפואות", רמת אביב ג'
פרטי התקשרות

להתייעצות/קביעת תור
נשמח לעמוד לרשותכם
בכל עת

 אין במידע באתר זה תחליף להיוועצות עם רופא מומחה