חיזוק מערכת חיסון | ד"ר דניאל שינהר

חיזוק מערכת חיסון


אז מה הפתרון?
ילדים ומבוגרים רבים סובלים ממחלות וירליות חוזרות ונשנות, המחלישות את מערכת החיסון. מכיוון שלרפואה המערבית אין פתרון להגביר את חיזוק מערכת חיסון הגוף, מומלץ ביותר לפנות לקבלת טיפול הומאופתי. ד"ר שינהר הוא מטפל הומאופתיה מודרנית באמצעות תכשירים הומיאופתיים הנלקחים בטיפות דרך הפה ואין להם תופעות לוואי. התכשירים מותאמים למצב הרפואי של המטופל ונועדו להגביר את כושר הריפוי הטבעי ואת חיזוק מערכת חיסון הגוף. כתוצאה מהטיפול, הגוף הופך להיות עמיד למחלות וירליות וחיידקיות שונות.

מהו גיל המעבר?
גיל המעבר הוא השם בו מכנים את התקופה בחיי הנשים בו מפסיקה הווסת ופעילות השחלות. גיל הפסקת הווסת הממוצע, הנקרא גם מנופאוזה, הוא 50. מנופאוזה היא גם התקופה בה חל שינוי בדימוי הגוף של האישה ומתחילות להופיע מחלות כרוניות שונות לצד שינויים משפחתיים וחברתיים. תופעות גיל המעבר כוללות גלי חום, שינוי במצבי הרוח, עייפות, בריחת סידן, נדודי שינה, דליפת שתן ועוד סימפטומים לא נעימים המלווים את גיל המעבר. כיום, אין שום סיבה שנשים בגיל המעבר יתפשרו על איכות החיים, שכן ישנם פתרונות שיכולים לסייע למזער את תופעות גיל המעבר ולצלוח את התקופה בקלות יחסית. מומלץ לפנות בכל שאלה להתייעצות אצל ד"ר שינהר.

רפלוקס או בשמו העברי החזר וושטי קיבתי, הוא מצב רפואי המתרחש כשתוכן קיבה חומצי, עולה אל הוושט ויוצר תחושה של צריבה חזקה או שרפה באזור בית החזה. צרבת היא אחת התלונות השכיחות בגלל רפלוקס.
 
חיזוק מערכת חיסון הגוף, הוא תנאי הכרחי לשמירה על בריאות תקינה. מדובר באחת המערכות המורכבות בגוף האדם, כאשר אין איבר אחד ספציפי שאחראי על חיסון הגוף.

מערכת החיסון כוללת מערכות שונות, ביניהן מערכת הדם ומערכת הלימפה, הכבד והטחול, בלוטת התימוס ומח העצם. חיזוק מערכת חיסון הגוף בא למנוע פלישה של חיידקים, וירוסים, מיקרואורגניזמים ופטריות לתוך הגוף. קיימות דרכים רבות בעזרתן אפשר להשיג חיזוק מערכת חיסון הגוף שיוכל להתמודד בצורה טובה ואפקטיבית עם הגורמים הרבים אשר עלולים לפלוש ולגרום לזיהומים או דלקות בגוף.
טלפון
0722-796-046


דואל

talishinhar@gmail.com

כתובת
רח' פיינשטיין 18, קאנטרי ג',
מרכז "רפואות", רמת אביב ג'
פרטי התקשרות

להתייעצות/קביעת תור
נשמח לעמוד לרשותכם
בכל עת

 אין במידע באתר זה תחליף להיוועצות עם רופא מומחה