חיזוק מערכת חיסונית לתינוקות | ד"ר דניאל שינהר

חיזוק מערכת חיסונית לתינוקות

כל הורה יודע, כאשר תינוק בא לעולם , שעליו להיות מוכן לימים לא נעימים וקשים בהם הוא יחלה במחלות שונות וייאלץ להתמודד עם סימפטומים שונים בטרם המערכת החיסונית תתחזק ותוכל להתמודד עם מצבים אלו בלי לחלות ובלי לסבול מאותם סימפטומים.

זו הסיבה שכל הורה מחפש דרכים שונות כיצד לחזק את המערכת החיסונית של התינוק שלו בדרכים שונות.
יש מי שבוחר בדרכים "מסורתיות" כגון חיסונים ואנטיביוטיקה, ויש הורים שדווקא מעדיפים לפנות אל דרכים אחרות, יותר טבעיות. ניתן גם להיעזר בשתי האופציות במקביל בשביל לחזק את המערכת החיסונית.

הדרך בה נבחר כיצד לעבוד על חיזוק מערכת חיסונית לתינוקות צריכה להתבצע אחרי אבחון מומחה ובעקבותיו המלצותיו. מוטב לא למהר להחליט על דרך מסוימת לפני שהרופא בדק את התינוק שלנו ובחן מה יש לו בדיוק. ישנם דברים, מן הסתם, שיש להימנע מהם בכל מחיר, למשל חשיפה לחומרים מזהמים, צריכת מזון לא בריא ולא מאוזן, לבוש לא חם ועוד. חשוב גם לציין, לא רק האופן בו נטפל בתינוק ישפיע אלא עליו גם האופן בו נקפיד על הטיפול בעצמנו. אימהות מניקות צריכות לשמור על צריכת מזון בריא, התעמלות גופנית, הימנעות ממזונות שמעוררים אלרגיה, הימנעות מצריכת תרופות, וכן יש להפחית מצבי לחץ ומתח.

חיזוק מערכת חיסונית בתינוקות מלווה באספקטים שונים, ביניהם אספקטים טבעיים כולל מזון בריא כמו מרק עוף עם שום, להמעיט במוצרי חלב ולהגביר את צריכת הירקות, להשתמש במוצרים כמו טיפות איקליפטוס וטיפות מי מלח לאף גדוש ושיעול, עיסויי של הגוף עם שמנים אתריים וחומץ, הגברת שעות השינה, שימוש בבצל ולימונים לאיזון החומציות בגוף, וכן פעילות גופנית, משחקים שמפעילים את הגוף.

את כל הדברים הנ"ל יש לבצע רק אחרי התייעצות עם רופא מומחה רופא שמכיר את עולם הילדים לעומק ומתמחה בחיזוק מערכת חיסונית לתינוקות. כך תוכלו לקבל את האבחון הטוב ביותר בנושא וכן ליהנות מטיפים ייחודים בתחום. רופא מקצועי ומנוסה ידע לעזור לכם להתמודד עם הסימפטומים השונים בכל שעה ובכל מצב.

לשם כך אנחנו רוצים להמליץ לכם על ד"ר דניאל שינהר. ד"ר שינהר הינו כירורג ילדים שמתמחה בטיפולים שונים, כולל חיזוק מערכת חיסונית בתינוקות וילדים, הן בדרכים מערביות והן בדרכים אלטרנטיביות. ד"ר שינהר ישמח לעזור לכם בכל עניין ועניין, כל מה שעליכם לעשות זה ליצור עמו קשר והוא יעמוד לרשותכם תוך זמן קצר. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
כירורג בכיר
 
טלפון
0722-796-046


דואל

talishinhar@gmail.com

כתובת
רח' פיינשטיין 18, קאנטרי ג',
מרכז "רפואות", רמת אביב ג'
פרטי התקשרות

להתייעצות/קביעת תור
נשמח לעמוד לרשותכם
בכל עת

 אין במידע באתר זה תחליף להיוועצות עם רופא מומחה