חיזוק מערכת חיסונית לתינוקות | ד"ר דניאל שינהר

חיזוק מערכת חיסונית לתינוקות

מערכת החיסון אצל תינוקות וילדים רכים בשנים הינה עדינה יותר וכחלק מכך חשופה למיני מחלות ווירוסים. בתור הורים לילדים בגילאים הללו קיימת חשיבות לדאוג לנושא של חיזוק מערכת חיסונית לתינוקות ובכך לשמור עליהם ועל בריאותם בצורה טובה יותר.

ישנם מגוון רחב של דרכים ושיטות אשר ייעודם חיזוק מערכת חיסונית לתינוקות - זה מתחיל בהקפדה על תזונה נכונה של האם (במידה ומדובר בתינוקות יונקים), דרך צמחי מרפא וכלה בתכשירים הומאופתים אשר מותאמים באופן פרטני לתינוק שלכם ולבעיות השונות מהן הוא נוטה לסבול – כאמור, חשוב לטפל בכל בעיה באופן פרטני.  
רפלוקס תינוקות
רפלוקס תינוקות הינה אחת מההפרעות השכיחות בקרב תינוקות – מדובר במצב בו תכני הקיבה חוזרי לוושט ויוצרים תחושת חמיצות מה שגורם לכאב וסבל רב אצל התינוקות - הסיבה שבעיה זאת נפוצה כל כך אצל תינוקות קטנים הינה בגלל שהם מצויים שעות רבות ביממה במצב שכיבה. 

החדשות הטובות עבור ההורים המודאגים אשר התינוק שלהם מתמודד עם רפלוקס תינוקות הן, שישנן דרכי טיפול אפקטיביות לתופעה ובין היתר – פורמולות שונות, תכשירים הומאופתיים אשר ייעודם חיזוק מערכת חיסונית לתינוקות, שינוי של הרגלים שונים לטיפול בתינוק – מציאת זווית אכילה שונה, צורת השכבה שונה ועוד.. חשוב לזכור שאבחון התופעה ומציאת שיטות הטיפול היעילות בה יסייעו להתגבר עליה במהירות. 

זכרו את חשיבות מערכת החיסון
כאמור, המערכת החיסונית מהווה כשומר הראש של הגוף ומערכת חיסונית חלשה, לא תשמור על הגוף בצורה מספקת – מהסיבות הללו, בתור הורים צעירים לתינוקות רכים, חשוב תמיד לזכור שהמערכת שלהם רגישה יותר בגילאים הללו ולכן יש לעשות כל שניתן בכדי לעבוד על הנושא של חיזוק מערכת חיסונית לתינוקות. כך שבמידה והתינוק שלכם מרבה להתקרר, מפתח רפלוקס או שיש לו בעיות אחרות – חשוב לא להזניח את התופעה במחשבה שזה יעבור ולעשות כל שניתן בכדי לעבוד על חיזוק המערכת – אחת הדרכים היעילות והאפקטיביות ביותר להשגת תוצאות שכאלו היא על ידי פנייה להומאופת המתמחה בטיפול בתינוקות ובילדים, אשר ידע להתאים רמדי מתאים לטיפול בבעיה.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
טיפול בהזעת יתר
טלפון
0722-796-046


דואל

talishinhar@gmail.com

כתובת
רח' פיינשטיין 18, קאנטרי ג',
מרכז "רפואות", רמת אביב ג'
פרטי התקשרות

להתייעצות/קביעת תור
נשמח לעמוד לרשותכם
בכל עת

 אין במידע באתר זה תחליף להיוועצות עם רופא מומחה