ד"ר שינהר דניאל | טיפול במולוסקום | מומחה לכירורגית ילדים
המרפאה
ווצאפ
הומאופתייה
כירורג ילדים
לייעוץ
לקביעת תור
שליחת מייל
 
מולוסקום היא יבלת ויראלית הנפוצה בקרב ילדים בני שנתיים עד שש, צורתה מדמה פנינה והיא מכילה נוזל. הנוזל הזה מכיל כמות גדולה של וירוסים, כך שכאשר הילד מגרד את היבלת השלפוחית נפתחת ועלולה לגרום להדבקות נוספת של אותו הילד או להידבקויות בילדים אחרים. טיפול במולוסקום הוא טיפול נפוץ ומומלץ לבצע אותו מיד כשמבחינים בהדבקה. ד"ר דניאל שינהר ביצע בהצלחה טיפול במולוסקום באין ספור ילדים.

ד"ר דניאל שינהר הוא מנהל מחלקת כירורגית ילדים בבית החולים ספרא לילדים במרכז הרפואי שיבא תל השומר. ד"ר שינהר נולד בישראל, גדל והתחנך בתל אביב, נשוי ואב ל-3 ילדים, עוסק ברפואה מעל 30 שנה. ד"ר שינהר התחיל את לימודי הרפואה בבית הספר לרפואה באוניברסיטת תל אביב בגיל 17 כעתודאי ולאחר הלימודים, יצא לשרות צבאי אותו סיים כרב סרן וכמ"פ פלוגת רפואה.

למרות שנגעים של יבלות מולוסקום יכולים לחלוף מעצמם, מומלץ לבצע טיפול במולוסקום על מנת להקנות לילד שקט נפשי וגם למנוע הידבקויות נוספות. טיפול במולוסקום פשוט ימנע את תופעת הגירודים המציקה וגם ימנע צלקות שעלולות להיוותר כתוצאה מגירודים. חוץ מזה, טיפול במולוסקום אצל ילדים ימנע את הצורך לבודד את הילד מילדים אחרים בבית או במסגרת. כמו כן, טיפול במולוסקום אצל ילדים ימנע את התפשטות הנגעים במקומות נוספים בגוף.

יבלות מולוסקום ניתנות לטיפול יעיל ומהיר וניתן לראות שיפור במצב כבר לאחר זמן קצר, כשהיבלות מתחילות להצטמק. ישנם אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד בטיפול של יבלות מולוסקום.

ד"ר דניאל שינהר מקבל בקליניקה שלו ועוזר לפתור בעיות בריאותיות שונות באמצעות טיפולים קונבנציונליים וטבעיים. ד"ר דניאל שינהר מגייס את כל הידע שברשותו, הן כרופא, הן כהומאופת על מנת להביא מזור ובריאות טובה לכל המשפחה.

כשמדובר על מולוסקום לילדים, מדובר בגירוד ואחוזי הידבקות גבוהים על ידי בגדים, מגבות או מצעים. גם מנגנון ההדבקה העצמי פועל לרעת המצב במקרה זה ועלול לגרום להתפשטות הוירוס לחלקי גוף נוספים. טיפול טבעי של מולוסקום לילדים הוכח כאחד היעילים המקצרים באופן משמעותי את משך המצאות הנגעים על עורו של הילד. הינכם מוזמנים למרפאתו של ד"ר דניאל שינהר כדי לקבל את הטיפול המיטבי לכל סוג של בעיה או חולי.
 

טיפול במולוסקום 

 


להתייעצות / קביעת תור
נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת


פרטי התקשרות

phone2, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin

 0722-796-046

talishinhar@gmail.com

רח' פיינשטיין 18, קאנטרי ג',
מרכז "רפואות", רמת אביב ג'

 

 אין במידע באתר זה תחליף להיוועצות עם רופא מומחה