טיפול בתופעות גיל המעבר | ד"ר דניאל שינהר מנהל מחלקה
המרפאה
ווצאפ
הומאופתייה
כירורג ילדים
לייעוץ
לקביעת תור
שליחת מייל
 
בסביבות גיל החמישים, פחות או יותר, מדווחות מרבית הנשים על שורה של תסמינים ותופעות שמכונות בשם הכללי תופעות גיל המעבר. למרות שהתסמינים יכולים להיות דומים מאוד למצבי מחלה שונים ולמרות שניתן בהחלט למצוא טיפול בתופעות גיל המעבר, אין זו מחלה. התופעות הן מצב טבעי, תוצאה של שינויים הורמונליים ועם הזמן הן יחלפו. יחד עם זאת, כאשר התופעות מופיעות בדרגות חומרה שמביאות לסבל של ממש, אין כל צורך לסבול וניתן למצוא מזור.

רוצים לדעת יותר על האפשרויות השונות של טיפול בתופעות גיל המעבר? סובלים ממצבים של אלרגיות? תוכלו לפנות לד"ר שינהר, רופא, כירורג, מומחה לטיפול בילדים. במרפאה ניתן לטפל במגוון מצבים רפואיים, בכל בעיות גיל המעבר וכן בבעיות כגון אסטמה בילדים, חולשת מערכת החיסון ועוד.

מהו גיל המעבר
גיל המעבר אצל נשים נובע מהפסקה הדרגתית של פעילות השחלות וכתוצאה מכך שינויים ההורמונליים טבעיים, אך בעלי טווח השפעה נרחב בקרב נשים שונות. ישנן נשים שאצלן התופעות קלות יחסית ואין צורך בטיפול קבוע או מתמשך. אצל אחרות, לעומת זאת, טיפול בתופעות גיל המעבר הוא חיוני שכן בלעדיו הן עשויות להתקשות בתפקוד יומיומי, מתקשות להירדם ולישון כהלכה וסובלות ממגוון רחב של מצבי רוח משתנים ותופעות נוספות.

לא חייבים לסבול 
ממש כפי שמצבים שונים של אלרגיות יכולים להיות נסבלים או קשים ביותר, ממש כפי שמצבים של אסטמה בילדים יכולים לחלוף או לגרור סבל רב שנים, גם בתופעות גיל המעבר ההבדלים בין נשים שונות רבים ביותר. לצד כאלה שמדווחות על קושי בן חודשים ספורים שחלף ללא טיפול מיוחד, יש כאלה שמדווחות עם סבל רב מאוד לעיתים לאורך שנים.

כאשר סובלים מתופעות כגון עצבנות רב ורגזנות לא אופיינית, כאשר סובלים מגלי חום והזעה מוגברת וקושי להירדם בלילות, כאשר סובלים מבעיות במערכת העיכול, דפיקות לב מפחידות, סחרחורות ותופעות נוספות, לא חייבים לקבל את הדין. טיפול בתופעות גיל המעבר יכול להיות טיפול ממוקד, כזה שמסייע לעבור את התקופה הזאת בצורה הרבה יותר קלה והרבה יותר רגועה. לפרטים נוספים – נא לפנות לד"ר שינהר, רופא מומחה והומיאופת. 


 

טיפול בתופעות גיל המעבר

 


להתייעצות / קביעת תור
נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת


פרטי התקשרות

phone2, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin

 0722-796-046

talishinhar@gmail.com

רח' פיינשטיין 18, קאנטרי ג',
מרכז "רפואות", רמת אביב ג'

 

 אין במידע באתר זה תחליף להיוועצות עם רופא מומחה