ד"ר שינהר דניאל | יבלות מולוסקום אצל ילדים | מומחה כירורגיה
המרפאה
ווצאפ
הומאופתייה
כירורג ילדים
לייעוץ
לקביעת תור
שליחת מייל
 
יבלות מולוסקום אצל ילדים היא מחלה שכיחה בקרב הילדים. יבלות מולוסקום אצל ילדים באים לידי ביטוי בצורת נגעים קטנים על העור. גודל הנגעים יכול להיות בין מילימטר אחד לחמישה מילימטרים. יבלות מולוסקום אצל ילדים עשויים להופיע בפנים, בידיים, ברגליים וגם בגב. הנגע הנ"ל נפוץ בילדים בני שנתיים ועד גיל 6 והוא מתפשט ויכול לעבור מילדי לילד במגע, על ידי שפשוף או שריטה. כמו כן, יבלות מולוסקום אצל ילדים יכולות לעבור מילדי לילד באמצעות מצעים או מגבת משותפת. יבלת מולוסקום היא בעלת מראה ייחודי ואופייני משלה והיא ניתנת לאבחון על ידי בדיקה קלינית פשוטה. כיוון שילדים עדיין לא יודעים איך להיזהר מהדבקה בנגע הזה שנקרא יבלת מולוסקום, לא מעט ילדים סובלים ממנה.

יבלת מולוסקום אצל ילדים בהחלט עלולה לגרום לאי נעימות וחוסר נוחות וגירוד, בגלל הימצאותה באזור חשוף בדרך כלל. ד"ר דניאל שינהר מטפל בהצלחה בכל סוגי יבלת מולוסקום אצל ילדים.

ד"ר דניאל שינהר הוא מנהל מחלקת כירורגית ילדים בבית החולים ספרא לילדים במרכז הרפואי שיבא תל השומר. ד"ר שינהר נולד בישראל, גדל והתחנך בתל אביב, נשוי ואב ל-3 ילדים, עוסק ברפואה מעל 30 שנה. ד"ר שינהר התחיל את לימודי הרפואה בבית הספר לרפואה באוניברסיטת תל אביב בגיל 17 כעתודאי ולאחר הלימודים, יצא לשרות צבאי אותו סיים כרב סרן וכמ"פ פלוגת רפואה.

מולוסקום אצל ילדים דוגר בין שבועיים עד 7 שבועות ומרגע הופעתו כדאי מאוד לטפל בו, על מנת לאפשר לילד חיי שגרה נוחים, למרות שעם הזמן, מולוסקום אצל ילדים יכול להעלם מעצמו. הנגע המדובר הוא נגע מדבק לכן כשיש בבית כמה ילדים, כדאי להקפיד על הפרדה של מגבות ומצעים כדי שלא ידביקו אחד את השני.

ד"ר דניאל שינהר מטפל ביבלות ויראליות, באסטמה, בדלקות אזניים, בבעיות השקד השלישי, בבעיות של הזעת יתר בכפות ידיים ועוד מגוון מחלות.

קל מאוד להבדיל בין יבלות רגילות לבין יבלות מולוסקום. היבלות הרגילות נוצרות עקב שפשוף או חיכוך ונראות כמו שלפוחיות שלעתים מתמלאות בנוזל שנספג כעבור ימים אחדים. לעומת זה, יבלת מולוסקום נראית כמו עיגול המדמה פנינה וגם הוא מכיל נוזל אשר בזמן גירוד גורם להתפשטות מהירה של הוירוס.
 

יבלות מולוסקום אצל ילדים 

דוגמאות להצלחות הטיפול

יבלות מולוסקום אצל ילדים

אל תמתינו
פנו אלינו עוד היום!

לתאום ייעוץ בטלפון:

 0722-796-046

יבלות מולוסקום אצל ילדים
 


להתייעצות / קביעת תור
נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת


פרטי התקשרות

phone2, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin

 0722-796-046

talishinhar@gmail.com

רח' פיינשטיין 18, קאנטרי ג',
מרכז "רפואות", רמת אביב ג'

 

 אין במידע באתר זה תחליף להיוועצות עם רופא מומחה