דר' דניאל שינהר - כיצד לטפל בשקד שלישי
המרפאה
ווצאפ
הומאופתייה
כירורג ילדים
לייעוץ
לקביעת תור
שליחת מייל
 
כיצד לטפל בשקד שלישי

הילד שלכם סובל משקד שלישי מוגדל? אם אתם מחפשים פתרונות יעילים כיצד לטפל בשקד שלישי, כדאי שתכירו את הטיפולים המשלבים רפואה קונבנציונלית עם הומאופתיה! הורים לילדים הסובלים משקד שלישי (אדנואיד) מוגדל מכירים את הסימפטומים היטב ובמקרים רבים אינם מוצאים טיפול שיתן פתרון יעיל עבור הילד שלהם. בעזרת שימוש בטיפול הומאופתי במהלך הטיפול, הרופא יוכל לספק לכם פתרון משולב שמטרתו להקטין את השקד השלישי על מנת שהילד שלכם לא יסבול. 
 
טיפול בשקד שלישי הומאופתי במרפאה מקצועית
 
את הטיפול בשקד שלישי הומאופתי ניתן לקבל במרפאת ילדים פרטית המתמחה בטיפולים בשקד שלישי מוגדל. הטיפול ההומאופתי יכול לצמצם את גודל השקד השלישי ולאפשר לילד שלכם לנשום בצורה טובה יותר ולסבול פחות מהסימפטומים של הבעיה. התאמת הטיפול ההומאופתי היא אינדיבידואלית לכל אחד ולכן רופא הומאופת מוסמך יוכל לתת לכם את האבחנה הנכונה על מנת להתאים את הטיפול לבעיה הספציפית של הילד שלכם. 
 
טיפול בשקד שלישי אצל ילדים למניעת נחירות
 
אחד הסימפטומים במקרים של שקד שלישי מוגדל אצל ילדים הוא נחירות במהלך השינה. הנחירות הללו יכולות להעיד על שקד שלישי מוגדל ויכולות להפריע לילד שלכם גם ביכולת שלו לישון שינה טובה וארוכה. שינה תקינה חשובה לילד מכיוון שזהו הזמן שבו הוא מתפתח וגדל והיא כמובן משפיעה על ההתנהגות שלו במידה והשינה לא טובה לאורך זמן. אם החלטתם לפנות למרפאה מקצועית לטיפול בשקד שלישי אצל ילדים, כדאי לכם להגיע למרפאה המשלבת טיפול קונבנציונלי עם טיפול הומאופתי המתבצע על-ידי רופא ילדים בכיר. 
 
שקד שלישי טיפול הומאופתי - איפה מומלץ? 
 
המרפאה המומלצת ביותר לטיפול בשקד שלישי טיפול הומאופתי, היא מרפאת ד"ר דניאל שינהר בעיר תל אביב. ד"ר דניאל שינהר מנהל את המחלקה הכירורגית לילדים בבית החולים שיבא בתל השומר ונחשב לאחד הרופאים הותיקים בתחום הטיפול בשקד שלישי מוגדל. 
 
מרפאת ד"ר דניאל שינהר מציעה פתרונות כיצד לטפל בשקד שלישי
 
צוות מרפאת ד"ר דניאל שינהר מציע לכם להגיע למרפאה בתל אביב לבדיקת הילד שלכם על מנת למצוא פתרונות כיצד לטפל בשקד שלישי מוגדל במקרה הספציפי שלכם. לאחר הבדיקה של הילד, תוכלו לקבל חוות דעת מקצועית לגבי מצב השקד השלישי ולקבל פתרונות בשילוב הרפואה הקונבנציונלית וההומאופתיה. 
 

כיצד לטפל בשקד שלישי 

 


להתייעצות / קביעת תור
נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת


פרטי התקשרות

phone2, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin

 0722-796-046

talishinhar@gmail.com

רח' פיינשטיין 18, קאנטרי ג',
מרכז "רפואות", רמת אביב ג'

 

 אין במידע באתר זה תחליף להיוועצות עם רופא מומחה