כירורג ילדים בכיר | ד"ר דניאל שינהר

כירורג ילדים בכיר

אין כנראה דבר יקר יותר ורגיש יותר מאשר ילדים, הצורך שלנו כהורים להגן על הילדים שלנו הוא משהו מובנה בתוך התודעה ,משהו שמכיר בעובדה כי הילדים אינם יכולים להגן על עצמם, לעמוד על שלהם ולדרוש את הטוב ביותר.

כבר מגיל שמונת הימים הראשונים הילדים עומדים בפני הטראומה הראשונה של חייהם. ברית המילה היא ללא ספק חוויה טראומטית הן לילדים והן להורים.
​הרגע הזה בו מתבצע טקס הברית מילה על ידי אדם שהוא מוהל מוסמך מטעמים דתיים אך אינו מוסמך מטעמים רפואיים הוא רגע שבו יש צורך לעצור ולבדוק האם יש באפשרות ההורים לדאוג לילדיהם בצורה אחראית יותר.

כירורג ילדים בכיר הוא מה שנדרש על מנת לבצע את ברית המילה. רופא מוהל אשר למד רפואה והוסמך לבצע הליכים כירורגיים הוא האיש המועדף על מנת לבצע חיתוך נכון ורפואי של עורלת התינוק.

מדוע חשוב כי כירורג ילדים בכיר יבצע את ההליך של ברית המילה?

ברית המילה היא טקס יהודי עוד מימים ימימה ,טקס זה הוא אחד הטקסים הראשונים והחשובים ביותר בדת היהודית, אך אין הצורך בטקס זה סותר את העובדה כי בטקס בו מתקיימים הליכים כירורגיים מוטב ויתבצע בצורה הכי סטרילית והכי מקצועית.

כירורג בכיר אשר משמש גם כרופא אשר מוהל ילדים בני שמונה ימים ישתמש בחומרי ההרדמה הטובים והבטוחים ביותר על מנת לאלחש את איבר מינו של התינוק על מנת שלא ירגיש כל כאב, אלחוש המקום בצורה מקצועית על ידי הזרקת חומר מרדים ימנע טראומה מיותרת מהילד.

כירורג ילדים בכיר גם ידע להנחות את ההורים בצורה הכי מקצועית לגבי המשך הטיפול. כירורג מומחה ידע גם לתת את המענה אם העניינים מסתבכים כמו דימום בלתי פוסק ועוד.

כירורג בכיר ד"ר שינהר
כירורג מומחה לילדים ד"ר שינהר הוא בין שאר עיסוקיו והתמחויותיו משמש כירורג ילדים מומלץ על ידי בית חולים תל השומר בו הוא פועל .כירורג ילדים בכיר עם ניסיון של למעלה מעשרים שנה בתחום.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מוהל מנתח
 
טלפון
0722-796-046


דואל

talishinhar@gmail.com

כתובת
רח' פיינשטיין 18, קאנטרי ג',
מרכז "רפואות", רמת אביב ג'
פרטי התקשרות

להתייעצות/קביעת תור
נשמח לעמוד לרשותכם
בכל עת

 אין במידע באתר זה תחליף להיוועצות עם רופא מומחה