כירורג פרטי | ד"ר דניאל שינהר מנהל מחלקה
המרפאה
ווצאפ
הומאופתייה
כירורג ילדים
לייעוץ
לקביעת תור
שליחת מייל
 
אחד התחומים הבולטים בעולם הרפואה הוא התחום הכירורגי. תחום זה מכיל מגוון רחב של טיפולים, הן כשמדובר בכירורגית ילדים והן כמדובר בכירורגיה של מבוגרים.

כיום אנחנו יכולים למצוא רופאים כירורגיים שמטפלים בקבוצות האוכלוסייה השונות, הן במסגרת בתי חולים ציבוריים והן במסגרת בתי חולים פרטיים.

 
פנייה אל כירורג פרטי מתבצעת בדרך כלל, כשאין אפשרות לקבל תור בתאריך מוקדם אצל רופא בבית חולים ציבורי או כשהרופא בו אנחנו מעוניינים, איננו עובד כלל בבית חולים ציבורי אלא רק במרכז רפואי פרטי. יש לציין עוד, שכירורג פרטי עושה גם מספר דברים, שאינם קשורים אך ורק לעולם הרפואה, למשל רבים מהעוסקים בתחום הם גם מוהלים אשר מבצעים ברית מילה במקום רב. כמו כן, במקרים שיש צורך כירורג פרטי יכול לבצע גם תיקון ברית מילה, זאת במידה והתהליך הראשוני לא היה סדיר.

חשוב להבהיר, פנייה אל כירורג פרטי מתבצעת בדרך כלל בידיעה, שעלויות הטיפול יהיו גבוהות יותר מאשר ברפואה הציבורית, אך מנגד ברור לכל שהתור יהיה מהיר יותר והשירות יהיה הרבה יותר אישי וממוקד.

החלטה לפנות אל כירורג פרטי נובעת מסיבות שונות, אומנם כל כירורג מטפל בתחום שונה, אך מרבית הכירורגים, מעצם תפקידם מבצעים טיפולים וניתוחים רפואיים פולשניים. זה נכון לגבי ניתוחי ראש וזה נכון לגבי ניתוחים בתחומים אחרים. למעשה אנחנו יכולים למצוא סדרה של תחומי כירורגיה בהם מתמחים הרופאים בתחום, מכירורגיה פלסטית, כירורגיה פה ולסת, כלי דם, ניתוחי לב וחזה, ניתוחיי גפים ועמודה השדרה, השתלות וכן כירורגיה כללית. אה רק חלק מרשימה ארוכה שקשורה לתחום.

כפי שאפשר להבין, כמעט כל תחום רפואי קשור בצורה כזו או אחרת לעולם של כירורגיה, וכל רופא מתמחה בתחום אחר. ישנם רופאים שהוסיפו במהלך השנים התמחויות נוספות על התחום בו הם מתמחים והם משלבים אותם ביחד, למשל, טיפולי הומפאותיה  כך הם מציעים לפציינטים שלהם מגוון רחב יותר של טיפולים, ולפעמים הם מקלים על הטיפול הכירורגי באמצעות טיפולים הומפאותיים שונים.

שמי ד"ר דניאל שינהר, אני כירורג ילדים בהתמחותי ובין היתר אני משלב גם טיפולי הומפאותיה. אני עובד בתור כירורג פרטי וכן באופן ציבורי. אתם מוזמנים לפנות אלי דרך האתר או בטלפון, אני אשמח לקבוע איתכם פגישה על מנת לאבחן את הבעיה איתה אתם מתמודדים, ולהציע לכם דרכי טיפול מתקדמים. אתם מוזמנים לפנות אלי בכל עת.

 

כירורג פרטי

 


להתייעצות / קביעת תור
נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת


פרטי התקשרות

phone2, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin

 0722-796-046

talishinhar@gmail.com

רח' פיינשטיין 18, קאנטרי ג',
מרכז "רפואות", רמת אביב ג'

 

 אין במידע באתר זה תחליף להיוועצות עם רופא מומחה