כירורג ילדים | ד"ר דניאל שינהר

כירורג ילדים

כירורג, ברמת ההגדרה, הוא רופא אשר מטפל בשלל מחלות, פציעות ומצבים רפואיים אחרים בצורה של ניתוח פולשני. ואכן, המציאות מראה כי השירותים של כירורג מומחה נדרשים פעמים לרבות, כאשר לא פעם מדובר על סיוע שהוא בבחינת מציל חיים. המאמר הבא מתייחס לטיפולים השונים המוענקים על ידי כירורגים. ואיך ד''ר דניאל שינהר קשור לכך?
סיוע רחב בכל קנה מידה
כירורג עשוי להעניק סיוע במגוון רחב של מצבים. הנקודה החשובה היא שהסיוע שלו עשוי להינתן גם עבור אוכלוסיית יעד שונות – כל אחת מצריכה טיפולים שונים בתכלית. התחום של כירורגיית ילדים, למשל, כולל בתוכו טיפול במצבים דוגמת הזכות יתר בכפות הידיים, לשון קשורה, תיקון ברית מילה וכיוצא בזה. כירורגיית פה ולסת, אם לוקחים דוגמא נפוצה אחרת, מבוססת על ניתוחים בחלל הפה, טיפול במחלות וגידולים של בלוטות הרוק או פרקי הלסת וכיוצא בזה. וכמובן שניתן למצוא דוגמאות נוספות להבהרת הנקודה הזו.

עקב הפעולות שתוארו מעלה, ברור כי עבודתו של כירורג היא הכול חוץ מפשוטה. היא צריכה להתבצע באמצעות ציוד מתקדם, המותאם לכל משימה ומשימה, ובמלוא הזהירות. זאת ועוד, נדרשת התאמה מלאה לצרכי המטופל ולמצב הגופני הספציפי שלו, כאשר פוטנציאל הנזק, בהיעדר טיפול מקצועי, קיים גם קיים ונוטה להיות משמעותי.

על ד''ר דניאל שינהר
ד''ר דניאל שינהר הוא כירורג מומחה לילדים, המעניק טיפולים מגוונים בתחום במסגרת מרפאה פרטית הממוקמת ברמת אביב ג'. הוא לוקח על עצמו ביצוע מלאכות שונות הנוגעות לתחום ומבצע זאת ברמת המקצועיות הגבוהה ביותר. במרפאה ניתן לקבל ייעוץ מקיף בתחום, כמו גם החזרים, מטעם חברות הביטוח הפרטיות, על טיפולים שונים המוצעים בה.

ד''ר שינהר הוא מנתח בכיר במחלקה לכירורגיית ילדים בבית החולים שיבא תל השומר ונמנה עם סגל הרופאים הקבועים של בית החולים אסותא ברמת החייל.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
טיפול הומאופתי לתינוקות
טלפון
0722-796-046


דואל

talishinhar@gmail.com

כתובת
רח' פיינשטיין 18, קאנטרי ג',
מרכז "רפואות", רמת אביב ג'
פרטי התקשרות

להתייעצות/קביעת תור
נשמח לעמוד לרשותכם
בכל עת

 אין במידע באתר זה תחליף להיוועצות עם רופא מומחה