ד"ר דניאל שינהר - "לעבור את הניקיון בשלום", "ידיעות אילת", 1.4.2011

"לעבור את הניקיון בשלום", "ידיעות אילת", 1.4.2011

חג הפסח מתקרב ואיתו הלחץ של ניקיון הבית שגורם ללא מעט אנשים לחץ נפשי. יחד עם זאת, הילדים נמצאים לעיתים בבית ונוכחותם מקשה על ביצוע עבודות הניקיון. רוב המקרים בהם נפגעים הילדים נגרמים עקב נגישותם לחומרים, ולכן נדרשת היערכות מוקדמת של אחסון החומרים במקום בטוח וגובה. 

יש לחשוב עשרה צעדים קדימה על מה שעלול לקרות, גם על דברים שלכאורה נראים לא הגיוניים.
מרבית התאונות אצל ילדים קורות בבית, ולפיכך יש פקוח עיניים ולוודא שסביבת העבודה בטוחה. 

לאכסן במקום בטוח 
לקראת ההכנות לחג הפסח, הכוללות ניקיונות קפדניים וביעור חמץ אינטנסיבי, חשוב לשים לב לכללי השימוש בחומרי ניקוי. יש להשתמש בכל חומר בנפרד, ולהקפיד על שימוש לפי הוראות היצרן. 
"ניקיון לפסח עלול להסתיים באסון אם לא מקפידים על כללי זהירות. הרחקת חומרי הניקוי מהילדים תקטין את הסכנה", אומר , מנהל פורום רפואת ילדים באתר 'doctors'. 
בתקופת הניקיונות לחג הפסח הילדים נמצאים בבית, לעיתים קרובות ללא השגחה. כדי למנוע פגיעה אפשרית משימוש בחומרים רעילים או תאונה כלשהי בבית, ד"ר שינהר, מנהל פורום רפואת ילדים באתר 'doctors', ממליץ לנקוט באמצעי זהירות.

בתקופת הניקיונות לחג הפסח הילדים נמצאים בבית, לעיתים קרובות ללא השגחה. כדי למנוע פגיעה אפשרית משימוש בחומרים רעילים או תאונה כלשהי בבית, מנהל פורום רפואת ילדים באתר 'doctors', ממליץ לנקוט באמצעי זהירות. 
טלפון
0722-796-046


דואל

talishinhar@gmail.com

כתובת
רח' פיינשטיין 18, קאנטרי ג',
מרכז "רפואות", רמת אביב ג'
פרטי התקשרות

להתייעצות/קביעת תור
נשמח לעמוד לרשותכם
בכל עת

 אין במידע באתר זה תחליף להיוועצות עם רופא מומחה