דר' דניאל שינהר - מולוסקום
המרפאה
ווצאפ
הומאופתייה
כירורג ילדים
לייעוץ
לקביעת תור
שליחת מייל
 
phone2, phone, contact, telephone, support, call

 0722-796-046

מולוסקום שיטות טיפול

הוירוס מולוסקום פוגע בילדים בגילאי גן ובית ספר ויוצר תופעה אסתטית לא נעימה ועם סיכון ליצירת זיהום. הוירוס בא לידי ביטוי ביבלות המופיעות על עור הגוף באיזורים שונים הגורמות לעיתים לגרד ולאי-נוחות לילד. הוירוס יכול לעבור בקלות דרך מגע ביבלות או יכול לעבור לילדים ולבני המשפחה במגע עם העור הנגוע או במגע עם חפץ שהילד נגע בו או במגע עם מגבת שהילד השתמש בה. 
 
הטיפול בוירוס יכול להיות קוסמטי בלבד או להורדת הצורך של הילד לגרד את האיזורים הנגועים ביבלות. בנוסף, הטיפול בילד יכול למנוע סיבוכים במקרים של מוגלה אשר יכולה להביא לזיהום מחיידקים אחרים דרך היבלות. חשיבות נוספת בטיפול קשורה להדבקה של בני משפחה וילדים אחרים במסגרות בהם הילד נמצא. הטיפול בוירוס יכול לסייע לילד להגיע לשלב טוב יותר של המחלה ולהמשיך בשיגרה שלו עם סיכון נמוך שידביק את המשפחה שלו ואת החברים בגן או בבית הספר. 
 
מולוסקום יבלת וירלית מדבקת
 
כאמור, הדרך להידבקות מהילד היא באמצעות מגע באיזור הנגוע או בחפצים אשר השתפשפו עם העור הנגוע כמו מגבת גוף. הטיפול במולוסקום יבלת מתבצע במרפאה המתמחה ברפואת ילדים. ישנן דרכים שונות להילחם בתופעה זו שגם פוגעת באסתטיקה בצורה משמעותית במקרים מסויימים, אך לעיתים רבות התופעה חוזרת למרות הטיפול. לכן, כדאי להכיר גם שיטות טבעיות המתייחסות לוירוס ולטיפול בשורש המחלה ולא רק בסימפטומים שלה. 
 

מולוסקום

דוגמאות נוספות להצלחות הטיפול

יבלות מולוסקום אצל ילדים

אל תמתינו
פנו אלינו עוד היום!

לתאום ייעוץ בטלפון:

 0722-796-046

יבלות מולוסקום אצל ילדים

דוגמאות להצלחות הטיפול

 


להתייעצות / קביעת תור
נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת


פרטי התקשרות

phone2, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin

 0722-796-046

talishinhar@gmail.com

רח' פיינשטיין 18, קאנטרי ג',
מרכז "רפואות", רמת אביב ג'

 

 אין במידע באתר זה תחליף להיוועצות עם רופא מומחה