רופא מוהל | ד"ר דניאל שינהר מנהל מחלקה

רופא מוהל

ברית המילה היא ללא ספק אחד הטקסים המרגשים ביותר הקיימים בדת היהודית, עם זאת טקס ברית המילה הוא גם מעורר לא פעם מחלוקות לגבי נכונות הטקס והסבל שכביכול עובר התינוק בעקבות ברית המילה. אחת הסברות היותר מקובלות בין מתנגדי ברית המילה היא כי ההליך נעשה על ידי מוהל שאינו מוכשר מקצועית לכך.

רופא מוהל הוא למעשה הדרך הטובה ביותר והבטוחה ביותר על מנת לקיים טקס יהודי כהלכתו ולצמצם את הסיכויים לתקלות ואי נעימויות עקב ביצוע לא נכון של ההליך הכירורגי הזה. רופא מוהל  הוכשר מבחינה מקצועית להסרת העורלה כמקובל . מעבר לכך רופא מקובל גם מבחינה הלכתית לקיים את מצוות ברית המילה.
לא פעם אנו עדים בטקסי ברית המילה לטראומה האוחזת באותו תינוק בן שמונת הימים. את הכאב הזה שאותו הוא חש כתוצאה מחיתוך העורלה ניתן למנוע בקלות על ידי טיפול מקדים וטיפול אלחושי תוך כדי בירת המילה.

מה הם היתרונות של מוהל רופא מנתח ?
אחד היתרונות הבולטים של קיום ברית המילה על ידי רופא הוא כי רופא מקצועי שהתמחה לכך ידע לתת מענה מתאים למקרים של הסתבכות ברית המילה. מוהל שאינו רופא עשוי לגרום לנזקים עתידיים לאותו התינוק בשל העובדה כי ברגע האמת לא תהיה לו היכולת לתת מענה מקצועי.

רופא מוהל מוסמך להזריק לאיבר מינו של התינוק חומר הרדמה מקומי על מנת לאלחש את המקום כך שברית המילה לא תכאב לילד וכתוצאה מכך לא יסבול הילד משום טראומה. הליך ההרדמה המקומי הוא בא כשלב שני אחרי מריחת משחה על איבר מינו של התינוק עוד בטרם יגיעו ההורים אל מרפאתו של הרופא.

רופא מוהל במרכז , ד"ר שינהר!
ראשית כול חשוב להבין כי ישנם מקרים רבים בהם בריתות מסתבכות, ד"ר דניאל שינהר נאלץ לא פעם לערוך תיקוני ברית בלא מעט תינוקות אשר לא בוצעה בהם ברית מילה כהלכה.
מוהל רופא מקצועי ימנע זיהומים וסיבוכים מיותרים. אם אתם מחפשים רופא מוהל בתל אביב ד"ר שינהר הוא הכתובת עבורכם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
כירורגית ילדים
טלפון
0722-796-046


דואל

talishinhar@gmail.com

כתובת
רח' פיינשטיין 18, קאנטרי ג',
מרכז "רפואות", רמת אביב ג'
פרטי התקשרות

להתייעצות/קביעת תור
נשמח לעמוד לרשותכם
בכל עת

 אין במידע באתר זה תחליף להיוועצות עם רופא מומחה