רפלוקס אצל תינוקות יונקים | ד"ר דניאל שינהר מנהל מחלקה

רפלוקס אצל תינוקות יונקים


טיפול זה ניתן לתינוקות באופן אוראלי באמצעות טיפות ופותר את הבעיה במהירות. הטיפול מבוסס על פתרון הומופאתי שמזרז את הבשלת הספינקטר. רוצים לדעת עוד? המשיכו וקיראו על ד"ר שינהר.

ד"ר שינהר
ד"ר דניאל שינהר הוא מומחה בכירורגית ילדים ובאמתחתו 25 שנים של נסיון בתחום. בנוסף, ד"ר שינהר למד רפואה הומופאתית בגרמניה והתמחה גם בתחום זה. בנוסף לעבודתו הרפואית, ד"ר שינהר מנהל את פורום רפואת הילדים באתר דוקטורס והוא גם יזם. 

יוזמותיו של ד"ר שינהר כללו מציאת פתרונות הומופאתיים ייחודיים למחלות נפוצות כמו צרבות, יבלות ויראליות, אסטמה, אלרגיות, דלקות אוזניים וגרון, עצירות, טחורים ועוד. יוזמות אלו משלבות את הטיפול ההומופאתי עם הרפואה המערבית כך שהלקוחות נהנים מכל העולמות. 

לסיכום
טיפול ברפלוקס באמצעות ד"ר שינהר פותרת את הבעיה במהירות ובטבעיות ללא תופעות לוואי. טיפול זה חוסך מהתינוק סבל וסיבוכים עתידים שונים ומונע בכי ואי-שקט וכן לכלוך.  בואו גם אתם ליהנות מתינוקות רגועים בטלפון אחד.

למעשה, הטיפול של ד"ר שינהר יכול לשפר את איכות החיים של תינוקכם ושלכם ולמנוע סיבוכים. רוצים גם? התקשרו בהקדם לטלפון  0722-796-046 ותיהנו מפתרון קל ומהיר והכי חשוב - בריא וטבעי  
רפלוקס היא תופעה נפוצה בקרב האוכלוסיה הבוגרת וגם בקרב תינוקות יונקים. בתופעה זו מוחזרים נוזלים לכיוון הושט מהקיבה והיא יכולה לגרום לבעיות בנשימה ובגדילה. הטיפול הרפואי ברפלוקס אצל תינוקות יונקים כולל לרוב טיפול שמרני ותכשירים נוגדי חומצה. עם זאת, קיים טיפול טבעי בתופעה על בסיס הומופאתי אבל תחילה בואו נבין מה זה. 

מהו רפלוקס אצל תינוקות יונקים? 
רפלוקס אצל תינוקות נובע מחוסר הבשלות של הספינקטר, המעבר האנטומי שבין הושט לקיבה. התופעה חולפת לרוב לאחר 6-8 חודשים עם התפתחותו של מעבר אנטומי זה, אך עד שזה קורה התינוקות מפגינים חוסר שקט ובוכים תכופות. ועוד לא אמרנו כלום על הלכלוך והריח...

בניגוד לרפלוקס בקרב מבוגרים, רפלוקס אצל תינוקות יונקים היא בעיה מכנית שלרוב חולפת מעצמה. כאמור, הרפואה המערבית לא נותנת מענה לתופעה ומזל שיש פתרון טבעי של ד"ר דניאל שינהר.
 
טלפון
0722-796-046


דואל

talishinhar@gmail.com

כתובת
רח' פיינשטיין 18, קאנטרי ג',
מרכז "רפואות", רמת אביב ג'
פרטי התקשרות

להתייעצות/קביעת תור
נשמח לעמוד לרשותכם
בכל עת

 אין במידע באתר זה תחליף להיוועצות עם רופא מומחה