רפלוקס טיפול טבעי | ד"ר דניאל שינהר מנהל מחלקה

רפלוקס טיפול טבעי

מרפלוקס סובלים כמחצית מהאוכלוסיה הבוגרת לפעם פעם אחת בשנה או יותר. בתופעה חוזרים נוזלים חומציים מהקיבה לכיוון הושט והיא עלולה לגרום לדלקות או לצרבות. טיפול ברפלוקס טיפול טבעי היא חלק מהאפשרויות הטיפוליות הקיימות ומצטרפת לשורה של אפשרויות נוספות : תרופות, ניתוחים, תרופות סבתא ועוד. 

מהו הרפלוקס? 
זוהי אינה מחלה אלא בטוי לבעיות רפואיות אחרות בעלות סיבות פנימיות או חיצוניות. בין הסיבות החיצוניות לבעיה ניתן למנות השמנה ועישון ובין הסיבות הפנימיות ניתן למנות בעיות מכניות : בושט, בסרעפת ועוד. בכל מקרה, זוהי אינה תופעה נעימה והיא ניתנת לטיפול באמצעים שונים.

כאמור ניתן לטפל ברפלוקס טיפול טבעי וזהו למעשה הטיפול המומלץ בתופעה. הסיבה לכך היא שהאפשרויות הטיפוליות האחרות (ניתוחים ותרופות) כרוכות לרוב בתופעות לוואי שונות במקרה הטוב.

במקרה הרע אפשרויות הטיפול כמו תרופות סבתא הן כלל לא מוכחות מדעית ורפואית. 

בנוסף, טיפול טבעי אינו מצריך מהמטופל לשנות את אורחות חייו וכיום אפשר גם וגם : גם להינות מטיפול טבעי וגם ליהנות מיתרונותיה של הרפואה המערבית. איך עושים את זה? פונים בהקדם לד"ר דניאל שינהר.

ד"ר דניאל שינהר
ד"ר דניאל שינהר למד רפואה כירורוגית כעתודאי באוניברסיטת ת"א והוא בעל 25 שנות נסיון. ד"ר שינהר למד גם הומופאתיה בגרמניה והשתלם בתחום זה במסגרות שונות בישראל ובעולם. ד"ר שינהר לא רק משלב את הטיפול הטבעי עם הרפואה המודרנית, אלא גם יוזם פתרונות למחלות שמבוססים על שילוב זה.

לסיכום
ד"ר שינהר מאמין שבתחום הרפלוקס טיפול טבעי הוא הטיפול הטוב ביותר. טיפול זה מעודד את הגוף לרפוי עצמי ומפתח את היכולת הנרכשת הזו. לטיפוליו של ד"ר שינהר שני יתרונות נוספים : הם נעשים בהתאמה אישית לכל מטופל באופן ספציפי ואינם דורשים שנוי כלשהו באורח החיים. 

בתחום הרפלוקס טיפולו של ד"ר דניאל שינהר יכול לשפר את איכות החיים, להפיג את הסימפטומים, לרפא את הדלקת ולמנוע הישנות וסיבוכים. אנחנו ממליצים בחום וכך גם לקוחותיו המרוצים של ד"ר שינהר. ומה אתם צריכים לעשות? רק להתקשר לטלפון  0722-796-046
טלפון
0722-796-046


דואל

talishinhar@gmail.com

כתובת
רח' פיינשטיין 18, קאנטרי ג',
מרכז "רפואות", רמת אביב ג'
פרטי התקשרות

להתייעצות/קביעת תור
נשמח לעמוד לרשותכם
בכל עת

 אין במידע באתר זה תחליף להיוועצות עם רופא מומחה