רפלוקס טיפול | ד"ר דניאל שינהר מנהל מחלקה

רפלוקס טיפול

רפלוקס היא תופעה שממנה סובלים כ-40% מהאוכלוסיה הבוגרת לפחות פעם בשנה וכ-20% כפעם בחודש. התופעה מתרחשת עקב חזרה של נוזל חומצי מכיוון הקיבה לושט והיא גורמת לדלקות ולצרבות. בין השיטות השונות לטיפול ברפלוקס טיפול טבעי, טיפול תרופתי, טיפול כירורגי ואפילו תרופות סבתא. אבל לפני הכל בואו לדעת מה זה בכלל.

מהי תופעת הרפלוקס? 
התופעה אינה מחלה אלא סימפטום לבעיות פנימיות וחיצוניות שונות, כמו למשל בעיות חיצוניות כהשמנה וכעישון ובעיות פנימיות כמו בעיות מכניות שונות בסרעפת, בושט ועוד. כאמור בין האפשרויות השונות לטיפול ברפלוקס טיפול ניתוחי ותרופתי, אך טיפולים אלו מלווים לרוב בתופעות לוואי ומצריכים שנוי באורח החיים. 

האמת היא שהטיפול היעיל ביותר בתופעה הוא טיפול טבעי משתי סיבות : טיפול זה אינו גורם לתופעות לואי כמו ניתוחים ותרופות ואינו מצריך שנוי באורח החיים. אנחנו ממליצים על ד"ר דניאל שינהר כי הוא משלב רפואה מערבית עם רפואה הומופאתית. 

ד"ר דניאל שינהר
ד"ר דניאל שינהר הוא רופא כירורג עם נסיון של 25 שנה שלמד גם הומופאתיה. לימודי הרפואה של ד"ר שינהר נערכו בארץ ואילו לימודי ההומופאתיה נערכו בגרמניה. ד"ר שינהר משתלם בשני התחומים והוא מנהל את פורום רפואת הילדים באתר דוקטורס. 

בנוסף, ד"ר דניאל שינהר הוא יזם שמוצא פתרונות למגוון מחלות כגון הזעת יתר, יבלות, טחורים, פיסורה וכן לתסמונות שונות, למשל תסמונת המעי הרגיז. ד"ר שינהר טוען ששילוב בין הרפואה המערבית להומופאתית הוא אידיאלי כדי ליהנות משני העולמות. 

לסיכום
ד"ר שינהר מטפל ברפלוקס בשיטה ייחודית שאינה שייכת לשיטות השכיחות לטיפול ברפלוקס טיפול תרופתי, ניתוחי ועוד. טיפולי ד"ר שינהר מעודדים את הגוף להתרפא בעצמו תוך שימוש בכושר המולד לרפוי טבעי. בנוסף, טיפולים אלו מותאמים לכל מטופל באופן ספציפי ואינם מצריכים שנוי באורח החיים.
 
הטיפול של ד"ר דניאל שינהר ברפלוקס משפר את איכות החיים, מפיג את הסימפטומים, מרפא את הדלקת ומונע הישנות של התופעה או סיבוכים. גם אתם יכולים להינות מטיפול טבעי מידיו של רופא מומחה בטלפון אחד. חייגו ולא תצטערו 0722-796-046
טלפון
0722-796-046


דואל

talishinhar@gmail.com

כתובת
רח' פיינשטיין 18, קאנטרי ג',
מרכז "רפואות", רמת אביב ג'
פרטי התקשרות

להתייעצות/קביעת תור
נשמח לעמוד לרשותכם
בכל עת

 אין במידע באתר זה תחליף להיוועצות עם רופא מומחה