מולוסקום | ד"ר דניאל שינהר מנהל מחלקה
המרפאה
זימון תורים
הומאופתייה
כירורג ילדים
לייעוץ
לקביעת תור

 
שליחת מייל

 
 
phone2, phone, contact, telephone, support, call

 0722-796-046

מולוסקום הן יבלות ויראליות אצל הילדים. מדובר במחלה שכיחה בקרב הילדים שבאה לידי ביטוי בצורת נגעים קטנים בעור, בגודל שבין 1 ל-5 מילימטר. במרבית המקרים מולוסקום מופיע בגב, בפנים, בידיים וברגליים. מולוסקום מופיע אצל ילדים בגילאי שנתיים עד שש והוא עובר במגע, על ידי שפשוף, שריטה ועוד. ניתן להדבק על ידי שימוש במגבת של ילד שיש לו יבלות ויראליות או על ידי לינה על  מצעיו. ניתן לאבחן מולוסקום על ידי בדיקה קלינית כיוון שיש לנגע הזה מראה מאוד אופייני.

לא מעט ילדים סובלים בהופעת מחלות ויראליות חוזרות בגלל שהם עדיין לא יודעים איך להיזהר מהן. מחלות ויראליות חוזרות כגון יבלות, נמצאות באזורים חשופים ועלולות לגרום לילד אי נעימות. כמו כן, הן גורמות לגירודים ותחושת אי נוחות. לעתים רחוקות היבלות הויראליות יכולות להזדהם וזה דורש טיפול מיידי. לוירוס הנ"ל יש זמן דגירה של כשבועיים עד שבעה שבועות והוא יכול להעלם לאחר כשישה חודשים עד שנה, במקרים אחרים אף הרבה יותר. כמובן שמומלץ לטפל בנגעים הויראליים הללו כבר בתחילת הופעתם על העור על מנת להקנות לילד שקט נפשי. מדובר במחלה מדבקת, כך שאם יש בבית כמה ילדים, הם עלולים להדביק אחד את השני. אפשר בהחלט לצמצם הידבקות על ידי מניעת שימוש באותה המגבת ובאותם המצעים.

ד"ר דניאל שינהר הוא מנהל מחלקת כירורגית ילדים בבית החולים ספרא לילדים במרכז הרפואי שיבא תל השומר, והוא מטפל בהצלחה רבה באלפי ילדים עם מחלות ויראליות כל השנה. ד"ר דניאל שינהר נולד בישראל, גדל והתחנך בתל אביב, נשוי ואב ל-3 ילדים.
 

מולוסקום

דוגמאות נוספות להצלחות הטיפול

יבלות מולוסקום אצל ילדים

אל תמתינו
פנו אלינו עוד היום!

לתאום ייעוץ בטלפון:

 0722-796-046

יבלות מולוסקום אצל ילדים

דוגמאות להצלחות הטיפול

 


להתייעצות / קביעת תור
נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת


 אין במידע באתר זה תחליף להיוועצות עם רופא מומחה


מרפאה ראשית
ברודצקי 43, רמת אביב

0722-796-046
talishinhar@gmail.com

בניין רופאים, רמת אביב, תל אביב,
כניסה ב׳ (מערבית),
צמוד לשופרסל - קומה 1,
מול קופ״ח מאוחדת.

 


מרכז רפואי דוד ADMC, הרצליה
ייעוץ הומיאופתי – ביטוחים פרטיים
Admcmedical.com

רחוב דוד המלך 1, הרצליה פיתוח

 


** שימו לב ***
מרפאת שב"ן לכירורגית ילדים
לבעלי כרטיס קופת חולים מכבי ומאוחדת
** ימי רביעי בלבד **